Весняна колекція 🌸

Добірка весняних тканин, які ідеально підходять для створення різних фасонів блуз, суконь, спідниць та іншого трендового одягу.

🌸 Підкладка 190Т
Підкладкова однотонна синтетична тканина. Гладка, легка, з хорошими ковзними властивостями, зносостійка, невибаглива у догляді, формостійка. Широко застосовується як підкладка для верхнього одягу: пальт, шуб і головних уборів.

11 (5).png (960 KB)

🌸 Костюмна Коко

Міцний, зносостійкий матеріал. Легкий, добре тримає форму, приємний на дотик, простий в обслуговуванні, надовго зберігає яскравість кольору, стійкий до забруднення.Відмінний варіант для пошиття повсякденних костюмів, штанів, суконь, спідниць, кардиганів та тунік.

15 (4).png (863 KB)

🌸 Штапель Фалма Принт

М'яка тканина (штапель), що складається з віскози. Приємна на дотик, добре вбирає і випаровує вологу, пропускає повітря. Не вицвітає, добре драпірується і дарує відчуття прохолоди в спеку. Легко піддається забарвленню у безліч кольорів і дозволяє створювати вироби яскравих забарвлень: легкі сукні, блузи, халати.

14 (3).png (1.38 MB)

🌸 Сорочкова фланель 

Сорочкова тканина має хороші гігієнічні властивості. Підвищена гігроскопічність і паропроникність. Зберігає стійкість кольору та первинний вигляд навіть за тривалої експлуатації. Чудовий вибір для пошиття сорочок, суконь.

13 (2).png (995 KB)