ТОП-5 найкращих матеріалів для літнього дитячого одягу від Текстиль-Контакт

Діти – це квіти життя і, природно, нам хочеться купувати для них все лише найкраще. Це стосується як продуктів харчування, так і предметів гардеробу. Ні для кого не секрет, що найкращий одяг виходить із натуральних матеріалів. Натуральні тканини мають ряд позитивних властивостей і характеристик, які не хотілося, але неможливо повною мірою повторити за допомогою синтетичних матеріалів. Існує ряд тканин, які особливо добре показують себе при експлуатації. До них відносять:

 • Бавовна;
 • Льон;
 • Сумішові тканини.

Що таке бавовна для дитячого одягу?

Бавовна - це натуральний матеріал рослинного походження, який як неможливо краще показує себе у використанні. Текстильний матеріал може використовуватися при виготовленні одягу самостійно або стає основою тканини, але при цьому поєднувати штучні волокна.

Основні переваги бавовни:

 1. Легкість, м'якість, приємна поверхня полотна.
 2. Комфорт у використанні.
 3. Полотно не схильно провокувати алергічні реакції та подразнення на шкірі.
 4. Тканина має високий рівень антибактеріальності і не схильна до розмноження пилових кліщів та бактерій.
 5. Добре пропускає повітря, дозволяє шкірі повноцінно дихати.
 6. Має високий рівень гігроскопічності, добре вбирає вологу і швидко сохне.
 7. Легко стирається руками або у пральній машині, немає необхідності здавати предмети гардеробу у професійні хімчистки.
 8. Добре піддається впливу синтетичних барвників, в асортименті магазинів можна зустріти будь-який колір.

Бавовняні тканини відмінно піддаються обробці, а також пошиття руками або на швейній машині. Матеріал не схильний до втрати ниток, а також легко піддається декоративному прикрасі намистинами, бісером та іншими елементами фурнітури. Відмінні, міцні та якісні тканини можна придбати в магазині тканин Текстиль-Контакт за найдоступнішими цінами.

Найбільш популярні тканини на основі бавовни:

 • Сатин;
 • Батист;
 • Поплін.

У чому особливість льону?

Льон - це також натуральний матеріал рослинного походження, який відмінно дозволяє шкірі дихати і при цьому має привабливий зовнішній вигляд. Полотно створюється шляхом щільного переплетення натуральних волокон, іноді до складу можуть входити синтетичні нитки у невеликій пропорції. Як правило, використання комбінованого складу позитивно позначається на властивості тканини, забезпечуючи необхідний рівень пружності та еластичності. Лляні полотна непогано піддаються обробці, легко можна самостійно шити дитячий одяг та інші текстильні вироби. Натуральні полотна льону не схильні провокувати алергічні реакції і подразнення на шкірі, чудово контактують з ніжними і чутливими ділянками дитячого тіла. З льону прийнято шити як пелюшки та повзунки для новонароджених, так і повноцінні предмети літнього гардеробу для дітей старшого віку.

До основних властивостей льону відносять:

 • Високий рівень щільності та міцності.
 • Візуальну привабливість.
 • Гіпоалергенність.
 • Легкість у догляді.
 • Величезний асортимент кольорів в інтернет магазинах.

Придбати якісні тканини для пошиття дитячого одягу можна в інтернет-магазині Текстиль-Контакт. Каталог позицій налічує більше 30 тисяч тканин, завдяки чому запросто можна зробити свій ідеальний вибір. Ціни в магазині більш ніж доступні для всіх покупців, а асортимент видів і кольорів порадує навіть найвибагливішого покупця.

Що таке суміші для дитячого одягу?

Сумішові полотна – це тканини, що мають комбінований склад. Як правило, основу полотна складає натуральні волокна, до яких додані штучні нитки у невеликому відсотковому співвідношенні. Придбати такі тканини можна як для пошиття одягу, так і купального вбрання, яке незамінне при відвідуванні басейнів, річки та моря. Особливо часто з комбінованих матеріалів шиють всілякі кепки та капелюшки для дітей.