«TK-Стиль» у цифрах:

Площа виробництва – 2765 тис. м²

Понад 60 000 виробів щороку

150+ співробітників

16 років спеціалізації в пошитті верхнього одягу

100% продукції виготовляється для країн Європи та Америки

Підприємство «ТК-Стиль» – це сучасна швейна фабрика, що спеціалізується на виробництві верхнього одягу, плечових і поясних виробах.

За 16 років існування фабрика зарекомендувала себе як надійна компанія, яка виробляє складну і високоякісну продукцію.

Працює підприємство на давальницькій сировині.

Виробництво фабрики оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням, таким як: Brother, Juki, Durkopp Adler, AMF Reece, Veit, Veit-Kannegiesser.

Постійно підвищується кваліфікація працівників: організовуються тренінги, майстер-класи, відвідування інших фабрик, запрошуються провідні фахівці з Європи.

Наприклад, в 2018 році швейна фабрика «ТК-Стиль» за допомогою Асоціації «Укрлегпром» та президента-голови правління Ізовіт Тетяни Леонідівни була епіцентром проведення першого тренінгу в рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до торгівлі – ініціатива EU4BUSINESS», «Підвищення продуктивності праці на експортоорієнтованіх швейних підпріємствах »на території України для швейних виробництв, учасниками якого були співробітники з 10 фабрик.

У 2019 співробітники брали участь у тренінгу «Розуміння процесса мерчандайзингу та ролі мерчендайзера в швейній та текстильній промисловості», організованому Міжнародним Торговим Центром і Асоціацією «Укрлегпром» в рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до торгівлі – Ініціатива EU4Business» при фінансуванні Європейського Союзу.

Успішно пройшли навчання VEIT Group на тему використання техніки ручного прасування, пароманекенов, дублюючих машин і остаточного СОТ виробів.

Приймали участь в семінарі-практикумі «Передові технології ручного прасування як частини влажнотепловой обробки», організованого «Texco Ukraine» та VEIT Group.

Завдяки партнерам, компанії «Texco Ukraine», почали співпрацювати з висококваліфікованим німецьким технологом – пані Естер.

Підприємство зростає, розвивається і постійно потребує кваліфікованих працівників, яких дуже не вистачає по всій країні. Було прийнято рішення відкрити свою школу навчання. Влітку 2019 року в партнерстві з Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою була створена «Школа швейної майстерності». Протягом 8-ми тижнів слухачі проходять навчання професії «швачка-оператор» з подальшим працевлаштуванням на фабрику.

Фабрика успішно пройшла аудити: в 2018 році – «SMETA 6 Pillar», в 2019 року – «Social Compliance Audit», який проводила міжнародна компанія «Omega Compliance» і технічний аудит, який проводить «SGT Group».

Контроль якості виробів відбувається на кожному етапі пошиття.

До кінця 2020 року планується збільшити штат до 200 чоловік і провести повну модернізацію виробництва, що дасть можливість збільшити випуск продукції до 250 000 виробів на рік.

Ми відшиваємо для таких брендів:
 • Tory Burch
 • Sandro
 • De Fursac
 • Claudia Strater
 • OUI
 • IVY&OAK
 • Sessun
У структуру фабрики входять такі підрозділи:
 • Конструкторський відділ;
 • Експериментальна ділянка;
 • Підготовчо-розкрійний цех;
 • Кравецькі цехи;
 • Склад зберігання матеріалів і готової продукції