ТК-Лубни

«Текстиль-Контакт» продовжує відкривати нові об’єкти. Виграні державні тендери і надходження нових замовлень допомагають розвитку. Збільшуючи обсяг випуску продукції, компанія позитивно впливає і на економічне зростання країни.

Фабрика «ТК-Лубни» – коли заснована

Нова швейна фабрика в м Лубни, Полтавської області відкрилася 25 лютого 2019 року. На підприємстві почали роботу 98 співробітників, сьогодні кількість становить вже 115 осіб. Збільшенню колективу сприяє:

  • Наявність замовлень і постійна завантаженість.
  • Ефективна праця, оновлене обладнання.
  • Конкурентна зарплата і гідні умови праці.

Щоб підняти продуктивність і збільшити випуск готової продукції, в грудні придбали сучасні автомати для нашивки липучок (процес скоротився вдвічі).

Продукція фабрики «ТК-Лубни»

Підприємство працює, щоб забезпечити внутрішній ринок спецодягом і шити форму для силових структур України, виробляти:

  • Військово-польову і літній одяг для Збройних сил.
  • Форму для Національної гвардії.
  • Уніформу для працівників залізниці, АЕС і аеропортів.

Для пошиття багатьох виробів використовується міцна, вогнетривка та водовідштовхувальна тканина. Фабрика нарощує виробництво, планує шити більше 5000 одиниць на місяць, дотримуючись необхідної якості і терміну виконання замовлень.

Де купити тканину в Україні від «ТК-Лубни»

Придбати продукцію легко на сайті магазина TK.UA, з каталогу вибрати потрібну позицію і замовити з доставкою в будь-який регіон країни. Доставка здійснюється надійними перевізниками. При бажанні можна забрати самостійно з фабрики або складів компанії «Текстиль-Контакт».

Купити можна як оптом, так і в роздріб. Для купуючих великими партіями існують значні знижки.