Текстиль-Контакт зшив концертні мантії для хору Pianoboy

Компанія Текстиль-Контакт ніколи не стояла осторонь від суспільного життя українського народу, тим самим регулярно з’являючись навіть на просторах шоу-бізнесу. Мультипрофільний холдинг Текстиль-Контакт є лідером на ринку легкої промисловості України. Підприємства холдингу ТК-Груп займаються:

  • Самостійним виготовленням тканин на комбінатах в Україні;
  • Оптові закупівлі текстилю з подальшим продажем на сайті або профільних магазинах;
  • Закупівля якісної фурнітури у кращих виробників з країн Європи та Азії;
  • Виготовлення та продаж продукції зі сфери домашнього текстилю;
  • Виробництво взуття та одягу спеціального призначення;
  • Пошиття предметів гардероба (жіночого, чоловічого та дитячого).

Також, особлива гордість компанії Текстиль-Контакт – це інтернет-магазин. Онлайн майданчик дозволяє без проблем обслуговувати одночасно велику кількість клієнтів. Сайт має зручний інтерфейс, на якому знаходиться велика кількість товару з описом і технічними характеристиками. Також завдяки якісним фотографіям зробити замовлення і зовсім просто. Але, навіть якщо і залишаться питання, досвідчений менеджер зможе дати якісну консультацію всім бажаючим.

Керівник компанії Текстиль-Контакт Олександр Соколовський не звик сидіти склавши руки, тому зібрав команду комунікабельних та активних людей для спільного і прогресивного руху вперед. Саме такі принципи ведуть компанію все більш кращих результатів.

Невпинний рух вперед, вміння правильно розставити цілі і впевнено до них йти – основні правила, які дозволили стати лідером. Зараз Олександр Соколовський керує величезним холдингом, займається різними проектами і регулярно виходить в «світло» з неординарними рішеннями.

Які золоті правила дозволяють компанії Текстиль-Контакт

залишатися номером №1 у споживачів?

Для отримання точної відповіді, маркетологами компанії Текстиль-Контакт було проведено опитування респондентів в одній з популярних соціальних мереж. Серед відповідей найбільш популярними є:

  • Асортимент. Лінійка з понад 30 тисяч позицій дозволяє кожному клієнту знайти найоптимальнішу та відповідну опцію. Тканини текстиль-контакт можна придбати в будь-якому обсязі і абсолютно будь-якого забарвлення;
  • Ціна. Саме позитивна і приємна ціна робить тканини доступними для всіх споживачів.
  • Оперативність. Цей аспект особливо важливий для оптових споживачів. Тільки в Текстиль-Контакт покупець може придбати велику кількість текстилю за доступною ціною і отримати його в найкоротші терміни. Це виходить за рахунок величезних запасів тканини, а також оперативної роботи співробітників компанії
  • Якість. Серед багатьох тих, що голосували, саме якість зайняла другу лідируючу позицію. ТОВ Текстиль-Контакт регулярно проводить експертизи стандартів якості, перевіряючи кожну партію.

Участь компанії Текстиль-Контакт в концерті популярного виконавця Pianoбой

У жіночий день восьмого березня 2020 року в київському Палаці Спорту пройшов концерт знаменитого українського виконавця Дмитра Шурова, більш відомого як Pianoboy. Концерт зібрав аншлаг, глядачі насолоджувалися приємною неформатною музикою і милувалися трупою артистів.

На свій сторінці фейсбук, Дмитро Шуров подякував Олександру Соколовському і компанії Текстиль-Контакт за успішну співпрацю. Виявляється, шикарні мантії, які розкішно виблискували в темряві концертного залу, були виготовлені на київському виробництві.