“Текстиль Контакт” виграв тендер залізничників: працювати стало набагато комфортніше

Чому ТОВ “Текстиль-Контакт” обійшов конкурентів?

Промислове об’єднання “Текстиль-Контакт” є великим постачальником тканин і фурнітури з усього світу. Компанія співпрацює з багатьма комбінатами і заводами по всій країні, завдяки чому володіє широким асортиментом якісних матеріалів.

Завдяки двадцяти двум рокам наполегливої праці, ТОВ Текстиль-Контакт “став популярним серед приватних підприємств і державних структур, які на численних тендерах вибирають саме матеріали Текстиль-Контакт.

eb74ae3---------.jpg (50 KB)

У 2017 році було проведено безліч тендерів, участь в яких брали компанії, що займаються масовим виготовленням і постачанням текстильної продукції в межах країни. Протягом року, кілька тендерів було проведено ПАТ “Укрзалізниця” з необхідністю планової закупівлі текстилю для виготовлення робочого одягу співробітників залізничних станцій. Незважаючи на велику кількість суперників, які брали участь в тендері, саме ТОВ “Текстиль-Контакт” одержав перемогу.

Перевагами, завдяки яким Текстиль-Контакт зміг обійти конкурентів, є високоякісні матеріали. Всі без винятку тканини володіють високим рівнем зносостійкості і міцності, що підтверджують безліч експертиз.

Широкий асортимент. Підприємствам подобається співпрацювати з ТОВ “Текстиль-Контакт” саме виходячи з того, що завжди є можливість вибору. Склади промислового об’єднання налічують десятки тисяч різних тканин, величезний вибір фурнітури і ексклюзивних полотен.

Доступні ціни. Завдяки доступним цінам на матеріали, “Текстиль-Контакт” особливо полюбився підприємствам і державним установам. З цієї ж причини, інтернет-магазин з фірмовою продукцією “Текстиль-Контакт” теж користується величезною популярністю серед приватних ательє, дизайнерських студій і звичайних домогосподарок.

Чесні умови співпраці. ТОВ “Текстиль-Контакт” працює на прозорих умовах співпраці з партнерами. Завдяки великій кількості запасів матеріалу на складах повністю виключені варіанти тривалого очікування поставки або відвантаження товару.

Своєчасність поставки. За двадцять два роки успішної торгівлі на ринку України, ТОВ “Текстиль-Контакт” зарекомендував себе як компанія з високим рівнем послуг. При замовленні, можна отримати комплексну консультацію щодо характеристик матерії, колірної гами, кількості на складах і ціни. Ніяких затримок, неполадок і “стрибків” ціни, компанія “Текстиль-Контакт” працює, виходячи з чітких систем і правил торгівлі.

Як покращилися умови для співробітників?

Засновники ПАТ “Укрзалізниця” проводили тендер з метою закупівлі тканин для пошиття робочого одягу співробітникам підприємства. Вибір припав на ТОВ “Текстиль-Контакт” саме виходячи з якості пропонованої продукції. З закуплених матеріалів були виготовлені костюми робочим ремонтних груп, електротехнікам і робочим регіональних філій Львівської, Південно-Західної та Придніпровської залізниці. Тканина відрізняється міцністю, зносостійкістю і легко пропускає повітря.