Текстиль-Контакт тепер також у Литві

Компанія «Текстиль-Контакт» відкрила своє перше представництво в ЄС!

Ми почали з Литви. Зареєстрували у Вільнюсі компанію «Текстиль-Контакт Литва»

Основний напрямок – В2В продажі! Але ми плануємо відкрити склад із готовою продукцією для дрібно-оптових продажів, навесні запускаємо онлайн продаж та інтернет-магазин.

Основні категорії – це звичайно ж текстиль. Домашній текстиль (українського виробництва виготовлений на текстильних та швейних підприємствах «ТК-Домашній текстиль»), готовий декор та штори (виробництва нашої нової фабрики «ТК-Декор & Factory»), дитячий текстиль та трикотажні вироби (Трикотажна фабрика «Роза»), швейні нитки ТМ Барва (виробництва нашої бориспільської фабрики «ТК-Фурнітура») та багато продукції власного виробництва та наших партнерів.

Основні напрямки - це прийом замовлень від великих європейських ретейлерів для категорії "текстильні вироби" під нашими брендами та private label, замовлення з пошиття корпоративного одягу та уніформи на потужностях в Україні, продаж готової продукції з асортименту «Текстиль-Контакт».

Ми віримо в успіх та в нашу чудову команду. Це до речі була ідея топ-менеджерів – у військовий рік відкривати представництво наших фабрик у Європі та ділом довести нашим партнерам, що ми відповідально виконуємо замовлення, витримуючи якість та терміни контрактів!

Адреса офісу Текстиль-Контакт Литва: Vilnius, Antakalnio gatve 38. Керує цим проектом наш СЕО Olga Koziura.

Тримаємо український економічний фронт!