Текстиль-Контакт відсвяткував 26 День Народження: як багато можна згадати?

Компанія Текстиль-Контакт вже багато років вважається одним із найсильніших гравців ринку легкої промисловості України. Компанія, що виросла з невеликого підприємства, забезпечує українців якісними тканинами, а також виробами зі сфери побутового текстилю. Продукція завжди відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками, надовго зберігає цілісність та привабливість. Наразі Текстиль-Контакт може собі дозволити щороку розширювати виробничі потужності, відкрити заводи та фабрики. Але так було не завжди, підприємство пережило економічні кризи, дефіцит, але не втратило популярності серед покупців.

Як створювалася ГК Текстиль-Контакт?

Далекого 1995 року, а точніше 1 квітня, пройшла реєстрація підприємства Текстиль-Контакт. Цього вимагали норми, щоб законно провести оптову закупівлю тканин в Узбекистані. Підприємець, а зараз керівник Текстиль-Контакт Олександр Соколовський ризикнув і вирушив у далеку подорож. Успіх був на його боці і вже згодом в Україну в'їхала фура з тканинами високої якості. Текстиль розлетівся на «ура» серед фабрик та ательє, які вже втомилися від вічного дефіциту. Прибуткова ніша оптового закупника тканин на той момент не мала багато конкуренції, чим скористався молодий бізнесмен. З того часу компанія Текстиль-Контакт і до сьогодні займається оптовими закупівлями текстилю. За багато років чесної та завзятої праці Соколовському вдалося скласти партнерські відносини з кращими виробниками тканин з країн Європи та Азії. Також, крім текстилю, в Україну почали завозити якісну фурнітуру та інші аксесуари, які є незамінними при рукоділлі.

Лише у 2001 році вдалося відкрити власне підприємство під назвою «ТК-Фурнітура», яке й досі займається самостійним виготовленням металевої фурнітури, декоративних елементів та гудзиків.

Поступове розширення та формування групи компаній дозволило створити першу фабрику "ТК-Стиль". Заснована вона була у чудовому місті Чернігові на основі старої фабрики, яка раніше виготовляла спортивний одяг. Наразі, «ТК-Стиль» процвітає. Завезено сучасне обладнання, щороку біля верстатів розпочинають свій шлях у великій компанії молоді співробітниці, випускниці «Школи швейної майстерності».

Через деякий час до групи компаній Текстиль-Контакт приєдналися фабрики «ТК-Коростень» та «ТК-Лубни».

Зараз, холдинг Текстиль-Контакт може похвалитися не лише комбінатами та фабриками, а й великою кількістю відданих покупців. Вже багато років компанія є незмінним лідером на ринку легкої промисловості, їй довіряють мільйони задоволених покупців. Асортимент товару поповнюється новими позиціями регулярно, а якість тканин не викликає жодного сумніву. Також на попит позитивно впливають і ціни, які є більш ніж доступними для середньостатистичного українського споживача.

День Народження Текстиль-Контакт: як відзначали 26 років?

Сумно усвідомлювати, але вже другий рік поспіль, компанія не має можливості влаштувати пишне свято і з веселістю відзначити такі великі роковини. Через всесвітню пандемію коронавірусу минулого року довелося пропустити двадцятип'ятирічний ювілей компанії. Але цього року, незважаючи на карантин, все ж хай і заочно, але було проведено конкурс серед співробітників. Учасники мали приготувати спеціальні декоративні окуляри у стилі «Окуляри та Текстиль». Таким чином, методом голосування серед робіт учасників було обрано найбільш привабливі, красиві та смішні моделі. Переможці отримали чудовий подарунок – подорож до Нідерландів. На спеціальному кораблі під назвою «Бравий Хенрік» співробітники вирушать у захоплюючу подорож Фрісландія. Щоправда скористатися подарунком та отримати масу нових вражень вийде лише тоді, коли буде знято та скасовано всі карантинні обмеження.

Не оминув свято і покупців магазину тканин Текстиль-Контакт. За будь-якої роздрібної або оптової купівлі, на будь-яку тканину діяла знижка до -25%! Такий чудовий презент до святкування безсумнівно не залишився непоміченим серед покупців і знижкою скористалася величезна кількість відданих компанії клієнтів.