«Текстиль-Контакт» відзначає день легкої промисловості

14 червня відзначається практично ніким невідоме свято – День легкої промисловості. Однак для всіх співробітників компанії «Текстиль-Контакт» цей день надає можливість відсвяткувати власні досягнення та успіхи у своїй галузі разом із коханими колегами.

«Текстиль-Контакт» є холдинговою групою підприємств «TK-Group», які є лідером у сфері легкої промисловості на території України. Компанія була заснована в 1995 році і з того часу невпинно розвивалася на ниві легпрому. На сьогоднішній день тканини у «Текстиль-Контакт» представлені у величезному асортименті (понад 30 000 видів полотен). Вони імпортуються із 27 різних країн. До того ж, крім тканин, компанія займається продажем більш ніж 20 000 найменувань фурнітури для одягу, декору або домашнього текстилю.

Особливості діяльності компанії

Враховуючи все сказане вище, слід зробити висновок, що «Текстиль-Контакт» спеціалізується на:

  • виготовлення тканин як із натуральної, так і із синтетичної сировини;
  • пошиття продукції категорії домашнього текстилю;
  • виробництві захисного одягу (що у умовах пандемії виводить важливість компанії загальнонаціональний рівень;
  • імпорт якісних тканин з усього світу;
  • виготовлення ниток власного виробництва (наприклад, нитки «Барва», які почали виготовлятись у 2017 році).

Слід враховувати, що «Текстиль-Контакт» активно співпрацює як із оптовими, і із роздрібними покупцями. Для більш близької та ефективної комунікації з рядовими клієнтами компанія відкрила низку роздрібних магазинів практично у всіх обласних центрах України, а також інтернет-гіпермаркет. У них кожен бажаючий обов'язково знайде оптимальний продукт для своїх потреб за привабливою ціною, а оптові покупці завжди зможуть додатково заощадити на покупці великого обсягу продукції.

Характер проведення свята

Оскільки «Текстиль-Контакт» займає провідні позиції у сфері легкої промисловості, цілком очевидно, що топ-менеджмент компанії вирішив відзначити свято з розмахом. Понад 500 працівників «TK-Group» зібралися на базі відпочинку, де співробітники добре відпочили та взяли участь у різноманітних спортивних та розважальних заходах.

Для збільшення рівня згуртованості між співробітниками різних відділів та фабрик було проведено низку спортивних змагань. При цьому брали участь команди від Складу, Каштана, Дарниці та інших відділів.

Зрозуміло, що основне протистояння стосувалося найпопулярнішої в Україні командної гри – футболу. Однак окрім нього знайшлися охочі помірятися силою й у інших поширених видах спорту:

  • настільний теніс;
  • волейбол;
  • бадмінтон і ряд інших веселих і активних ігор.

Також цього року свято отримало і тематичний напрямок, а саме «Окуляри та Текстиль». Кожен бажаючий мав виготовити смішний екземпляр окулярів та продемонструвати його своїм колегами. Після чого в результаті голосування буде визначено переможця. При цьому фіналісти можуть розраховувати на справді цінний приз – повноцінну туристичну поїздку до Нідерландів, яка буде повністю сплачена компанією.

Лідер української легкої промисловості «Текстиль-Контакт» не збирається зупинятися на досягнутому та наступного року, запропонує для своїх клієнтів ще різноманітніші якісні товари.