Текстиль-Контакт оголосив про запуск нового підприємства "ТК-МедЗахист"

Текстиль-Контакт є лідером на ринку легкої промисловості практично в усіх сферах. Займає одно з перших місць серед оптово-роздрібних продавців текстилю, предметів домашнього текстилю і фурнітури. Засновником ТК є Олександр Соколовський. Компанія має швацькі фабрики в Києві, Одесі, Лубнах і Чернігові, власне виробництво тканин в Чернігові. Володіє мережею магазинів з назвою "Тканини", "Каштан" в Києві, а також інтернет-магазином тканин.

З настанням всесвітньої Пандемії більшість українських компаній запропонували свою допомогу медичним організаціям. Текстиль-Контакт не виявився виключенням. Навесні поточного року ТК отримав замовлення на пошиття 90000 захисних комбінезонів для МОЗ України. Для здійснення цього замовлення за досить швидкий час, було прийнято рішення про відкриття дочірнього підприємства Текстиль-Контакту - ТК "МедЗахист". Метою створення цього підприємства - забезпечити медичних працівників спеціалізованим медичним одягом.

Завдяки отриманим кредитам було закуплено в Німеччині серйозне швацьке устаткування, яке обробляє шви виробів ультразвуком, щоб вони не пропускали бактерію. Перше відвантаження німецького устаткування було заплановане на липень місяць.

Для відкриття ТК "МедЗахист" готується окреме величезне приміщення з дотриманням усіх санітарних норм, і вже у кінці літа 2020 року, підприємство почне відшивати першу партію захисних комбінезонів, що мають найвищу міру захисту. Вироби повністю відповідатимуть міжнародним вимогам.

Види захисних костюмів :

  • одноразові;
  • багаторазові.

Костюм може бути укомплектований:

  • одноразовими бахілами, нарукавниками, фартухом;
  • екран - маскою;
  • захисною маскою.

З відкриттям "МедЗахиста" в Чернігові планується більше 30 нових робочих місць. На один потік знадобиться 16 кваліфікованих швачок.

Виробництво товарів для "МедЗахиста" буде розраховано на два потоки. Спеціальне німецьке устаткування дозволяє виготовляти 500 захисних комбінезонів на зміну. При організації роботи у дві зміни компанія планує робити 24-25 тис. виробів в місяць.

Текстильна фабрика компанії - "ТК ДТ-Чернігів"

У 2019 році запустила свою роботу Чернігівська Текстильна фабрика. "ТК ДТ-Чернігів" займається виробництвом тканин для домашнього текстилю та спеціальних полотен для усіх галузей промисловості. У випадку з перебоями постачань марлі з Узбекистану, фабрика Текстиль-Контакт вирішила перестрахуватися і почала відшивати ситцеві багаторазові маски.

З березня місяця було налагоджено виробництво тканин з водостійким покриттям, а саме: вогнетривкою, олією та брудовідштовхувальними просоченнями. А також розпочата активна розробка спеціалізованих тканин для медиків з антибактеріальним просоченням та антивірусними властивостями.

Великою перевагою ТК "Текстиль-Контакт" стало укладення договору на постачання антивірусного просочення для тканини зі шведською компанією Polygiene AB. Ця компанія є світовим лідером по винаходу, створенню антибактеріальних, антивірусних просочень.

Перша партія просочення для створення пробних тканин знаходиться на українському кордоні і чекає розмитнення. Готові, просочені полотна будуть відправлені на тестування в європейські та японські інститути, так як в Україні немає можливості протестувати готові тканини.

На превеликий жаль, на даний момент компанія не може здійснити роздрібну торгівлю в магазинах тканин і через інтернет-магазин. Мінімальне оформлення замовлення на захисні костюми - від 50 шт., масок - від 1000 шт.