Текстиль-Контакт на UFW представили моделі одягу для муніципальних служб міста Київ

Текстиль-Контакт - це компанія, яка вже більш ніж 25 років служить на ринку легкої промисловості України, забезпечуючи країну якісними текстильними матеріалами. До групи компаній входять підприємства по самостійному виготовленню текстилю, а також виготовленню предметів домашнього текстилю і гардеробу.

Найбільш великими підприємствами є:

  • ТК-Спецодяг;
  • ТК-Домашній текстиль;
  • ТК-Фурнітура;
  • ТК-Стиль.

За останні декілька років група компаній поповнилася ще декількома підприємствами, які займаються самостійним виготовленням ниток, а також предметів індивідуального захисту для медичних служб. Саме відкриття підприємства "ТК-Медзахист" стало причиною, яка розплющила очі на складність роботи муніципальних служб України.

Що за захід Ukrainian Fashion Week?

Ukrainian Fashion Week - це захід у сфері моди, який щорічно проводиться в Україні, а також у багатьох інших країнах центральної та східної Європи. Як правило, в показах приймають участі молоді модельєри спільно зі знаменитими дизайнерами. Щороку учасниками стають не менше 50 талановитих дизайнерів з усіх міст України.

Формат заходу повністю відповідає світовим стандартам показів prêt - a - porter, проводиться у великих залах і збирає масу гостей, української і зарубіжної преси. Засновниками заходу є Ірина Данилевська і керівник компанії Текстиль-Контакт Олександр Соколовський. Саме завдяки старанням і підтримці цих людей, український тиждень моди стає стрибком увись для багатьох молодих дизайнерів.

Український тиждень моди в період карантину: як це було? Що показали?

2020 рік видався досить непростим для жителів всього світу. Небезпечний вірус, ліки і вакцини від якого знаходяться тільки на етапі розробки, абсолютно змінив життя людства. Карантин, відміна масових заходів, виставок та інших важливих творчих проектів.

Тепер в громадському житті панують інші правила. Одним з найбільш важливих чинників захисту від вірусу є збереження соціальної дистанції, використання антисептиків і захисних масок.

Також зміни торкнулися і тих, хто бере участь у показах, оскільки найбільш актуальним на сьогодні являється комфорт і одночасно захист співробітників муніципальних служб України. Таким чином, у рамках тижня моди, чотири українські дизайнери представили експериментальну лінію робочого одягу для співробітників швидкої допомоги, метрополітену, «Київзеленбуд» та «Київпастранс».

Ідея поліпшити робочу уніформу співробітників муніципальних міських служб виникла за ініціативою мера міста Київ - Віталія Кличко. Варто відмітити, що при створенні форми дизайнери враховували потреби співробітників тієї або іншої служби, але при цьому не забули про модні тенденції 2020 року. Варіанти нової форми викликали фурор у глядачів, барвисті костюми абсолютно змінили свій вигляд. Але перш ніж віддавати моделі у масове пошиття, колекція пройде адаптацію і трансформацію, а також знадобиться узгодження із замовниками. Але початок вже покладений і шанс співробітникам муніципальних служб набути нової форми близький як ніколи. На UFW Текстиль-Контакт надає підтримку дизайнерам і стає частиною історії.