Широкий асортимент тканини оксфорд в Текстиль-Контакт

У сучасному світі існує величезна різноманітність якісного текстилю, який можна використати як для пошиття одягу, так і в побутовій сфері. Як правило, найбільш поширеними є тканини натурального складу, з волокон природного походження. Вони чудово підходять для пошиття одягу, особливо на літо, коли тіло людини потребує прохолоди і комфорту. Тканини натуральні можуть мати в складі невелику кількість синтетики, що значно здешевлює полотно і дозволяє йому залишатися цілим і неушкодженим на довгий час. Але, для деяких речей, а також виробів з сфери побутового використання, краще віддавати перевагу сумішевим або синтетичним полотнам. У магазині Текстиль-Контакт можна швидко придбати якісний текстиль на будь-який смак і при цьому не переплачувати.

Що таке оксфорд і як його використати?

Оксфорд - це текстильне полотно, яке складається з волокон синтетичного походження. Матеріал більш ніж доступний усім покупцям, має привабливий зовнішній вигляд і відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками.

Уперше матеріал з особливим методом переплетення волокон, який нагадує плетіння кошику, з'явився в Шотландії ще в 18 столітті. Нитки покривають один одного при плетінні не поодинці, а цілими групами, що в результаті дає можливість отримати тканину з чіткими і рельєфними квадратами на зовнішній поверхні. Також, такий метод виготовлення позитивно позначається на властивостях і характеристиках полотна, матеріал набуває особливої щільності і міцності.

Основні властивості полотна оксфорд :

 • Високий рівень щільності і міцності;
 • Візуальна привабливість;
 • Антибактеріальність - полотно не схильне до утворення та розмноження бактерій і паразитів;
 • Зносостійкість, довговічність;
 • Термостійкість;
 • Легкість у використанні і відході;
 • Матеріал відмінно піддається дії синтетичних барвників, тому в асортименті Текстиль- Контакт можна придбати полотно абсолютно будь-якого відтінку.

Серед приємних особливостей тканини оксфорд можна виділити порівняно бюджетну вартість, яка доступна усім покупцям. Полотно не втрачає актуальності вже багато років, що особливо радує покупців і виробників. В інтернет-магазині Текстиль-Контакт представлений широкий асортимент полотен оксфорда, які відрізняються дійсно високою якістю та позитивними характеристиками.

Як використати оксфорд?

Матеріал часто піддається обробці спеціальними засобами і просоченнями, які захищають від гнилі, вогню і води. Така дія проводиться як на тканинах, які призначені для одягу спеціального призначення, так і для полотен побутового використання. При купівлі текстилю слід ознайомитися з інформацією на етикетці, де виробник вказує чи є присутньою обробка просоченнями на полотні або ні.

Тканина оксфорд може використовуватися для пошиття:

 • Предметів верхнього одягу, пальта і курток;
 • Виробів спеціального призначення (спецвзуття, спецодяг);
 • Тентів, парасольок;
 • Наметів, спальних мішків.

Якісний оксфорд більш ніж популярний серед українських покупців, тому масу привабливих полотен можна зустріти саме в інтернет-магазині Текстиль-Контакт.