Широкий асортимент та якість? Чому українці обирають тканини у «Текстиль-Контакт»

"Текстиль-Контакт" сьогодні займає лідируючі позиції на українському ринку тканин. Основними напрямками діяльності є виробництво, оптовий та роздрібний продаж тканин. Асортимент «Текстиль-Контакт» налічує близько 30 тис. найменувань із 25 країн світу.

Компанія "Текстиль-Контакт" намагається постійно радувати своїх покупців розширенням асортименту як самостійно виготовленої продукції, так і імпортних матеріалів.

У тематичних магазинах є величезний вибір текстильної продукції та фурнітури. Завдяки широкому асортименту тканин, фурнітури та ниток, споживачі мають можливість визначитися із необхідною тканиною. Тканини у «Текстиль-Контакт» присутні у максимальній кількості, а склади постійно поповнюються необхідними товарами.

Чому українці обирають тканини у «Текстиль-Контакт»

Тому що «Текстиль-Контакт» — це насамперед асортимент та якість. Підприємство орієнтоване на споживача, тому тканини у «Текстиль-Контакт» можна знайти на будь-який смак та у будь-якій кількості.

Компанія має в своєму розпорядженні широку мережу оптово-роздрібних магазинів під марками «ТКАНИНИ» та «КАШТАН» а також найбільшим інтернет-магазином тканин в Україні.

У магазинах знаходиться величезний вибір текстильної продукції та фурнітури. Такі магазини розраховані на будь-якого споживача, тому працюють за зручним графіком та без вихідних. Продукція, що пропонується, відрізняється якісністю.

Усі тканини в «Текстиль-Контакт», перш ніж потрапити на склад, проходять ретельний огляд та перевірку на відповідність світовим стандартам і це підтверджується спеціальними сертифікатами. Крім якісного товару, «Текстиль-Контакт» також пропонує якісні послуги з доставки. Доставка здійснюється всіма зручними способами.

І, звичайно ж, залучають клієнтів доступні ціни та вигідні умови співпраці.

Щодня до магазинів «Текстиль-Контакт» за покупками звертаються тисячі покупців. Різноманітність породжує попит, а «Текстиль-Контакт» дійсно має з чого вибирати. Асортимент компанії налічує понад 30 тисяч позицій тканин, що дозволяє кожному клієнту вибрати бажаний варіант. У каталозі серед позицій можна знайти дорогоцінні та ексклюзивні тканини найкращих комбінатів Європи та Азії.

Але особливим попитом у покупців мають тканини з натуральних волокон, зокрема з натуральної бавовни.

Бавовна виробляється із плодів бавовнику шляхом спеціальної обробки сировини. Тканини з бавовни мають цілу низку переваг:

  • добре пропускають повітря;
  • вбирають вологу в спеку і зігріває в холодну пору;
  • завдяки своєму натуральному походженню не викликають алергії;
  • міцні та довговічні.

Натуральна бавовна «Текстиль-Контакт» представлена широким асортиментом тканин: бязь, ситець, сатин, поплін, батист. На вигляд забарвлення вони бувають нефарбованими, гладко забарвленими або з набивним малюнком. Кожен вид тканин має свої переваги, з них шиють постільну білизну, комфортний легкий одяг, дитячий одяг, домашню білизну. Тканини з натуральної бавовни мають великий попит.