Сатин для постільної білизни: як вибрати, коли використовувати, переваги матеріалу

Не усі знають, але сатин, такий звичний нам, іноді називають "бавовняним шовком" або навіть атласом, оскільки по своїй фактурі вони дійсно схожі. Проте якщо говорити про вартість, то сатин набагато дешевший, адже бавовна є його основою. Схожість з шовком або атласом відбувається і завдяки складному плетінню ниток, саме тому на поверхні з'являється благородний металевий блиск, відповідний рельєф. Якщо хочеться дізнатися детальніше, то варто заглянути на сайт виробника Текстиль-Контакт і переконатися, що тканина виглядає дійсно благородно.

Особливості вибору постільної білизни з сатину

Використовують тканину всюди, але класикою можна назвати постільну білизну. Виробники створюють простирадла, підковдри, наволочки, оскільки тканина практично не мнеться. І навіть якщо кинути покривало недбало на ліжко, то воно рівномірно розподілиться по поверхні, тому здаватиметься, що ліжко ретельно і акуратно заправили. Саме така непримхливість робить матеріал таким улюбленим. Недивно, що можна купити сатин в Києві у тому числі і в подарункових упаковках, адже такий презент припаде до душі багатьом. Особливості:

  • Якщо в сім'ї є алергіки, то варто вибирати саме цю тканину - вона гіпоалергенна. Постільні комплекти нерідко зустрічаються в закладах гостинності, лікувально- відновних установах.
  • Нитки добре утримують тепло завдяки щільному плетінню, але одночасно між ними зберігаються мікроскопічні отвори для проникнення повітря. Тому постільна білизна буде комфортною у будь-який сезон, при будь-якій температурі в приміщенні. Якщо необхідно, воно зігріє або, навпаки, подарує довгождану прохолоду в жару.
  • Тканина не ковзатиме по поверхні ліжка, дивана, що зустрічається досить часто, якщо брати інші аналоги. Так, таке ковзання дратує, оскільки навіть після пари разів використання простирадло нерідко перетворюється перетворюється на ком, що з'їхав у бік, який доводиться вручну розправляти. Сатин же має шорстку поверхню, тому про утворення таких грудочок можна забути.

Практичні презенти і вигідне придбання

Варто побалувати себе і своїх близьких подібними покупками, адже вони гарантують і тривалий термін служби. Якщо звернутися в магазин тканин Текстиль-Контакт, то вдасться підібрати як стандартні, так і нестандартні комплекти для будь-якої конфігурації ліжка.

Різноманітність і принт. Сучасні виробники як і раніше віддають перевагу класиці, тобто пастельним, бежевим, нейтральним тонам і відтінкам без нав'язливого принта. Але є і більш креативні, сучасні аналоги, наприклад, з абстрактними мотивами, симетричними і асиметричними геометричними фігурами, з в'яззю та цікавими аплікаціями.Як і раніше поза конкуренцією флористичні і анімалістичні мотиви, які можна сміливо назвати універсальними.

Особлива увага в якісних комплектах звертається і на стан швів. Фактично, вони не мають бути помітні оку. Шви мають бути рівні, однакові по довжині і плоскі, тобто вони не повинні випинати на поверхні і якось відчуватися шкірою. Якщо дотримуватися рекомендацій виробника відносно температури прання і дезінфекції, то ніщо не погрожує цілісності постільної білизни - воно тішитиме око довго.