Рік незламності в Україні

«Близько третьої ночі почалося повномасштабне вторгнення росії на територію України. Ворог безжально завдає ракетні обстріли по всім містам. Ми вводимо військовий стан…» Ці слова президента пролунали рівно рік тому 24 лютого 2022 року і змусили нас змінитися докорінно. Багато людей виїхало з країни, ще більше вступило до лав ЗСУ, щоб боронити рідну землю. Тисячі українців змінили звичні професії та перекваліфікувалися у волонтерів і кухарів, щоб годувати місцеву територіальну оборону. Чоловіки навчилися будувати блокпости та копати окопи. Діти долучилися до збору коштів на потреби захисників. Ніхто не залишився осторонь тої біди, що надійшла з боку східного сусіда-терориста.

rik-nezlamnosti-v-ukrayini-77.jpg (497 KB)

І ось пройшов вже цілий рік, хоча здається, що лютий в нашому житті і не закінчувався. Багато страшного нам довелося почути і побачити, відчути смак горя від втрат, відчути біль за тисячами загиблих від мін та ракетних ударів, полеглих в бою за кожен сантиметр нашої України. Цілий рік, а ніби страшний сон, за час якого ми всі стали більш свідомими та патріотичними. Рік в якому ми зробили свій вибір у мовному питанні. Рік, що поборов «зросійщення» яке навмисно нам нав’язували останні 100 років. Це був рік, який об'єднав схід і захід, південь та північ. Який показав, що ми єдині, сильні та незламні і лише коли ми разом, нам до снаги розбити ворога вщент та подолати цю терористичну навалу.

rik-nezlamnosti-v-ukrayini-4.jpg (266 KB)

Як у перші дні війни, так і до сьогодні, компанія Текстиль-Контакт продовжує підтримувати ЗСУ та пересічних українців. Наші співробітники докорінно змінили вектор праці, звернувши всі сили на пошук необхідних тканин та виготовлення виробів, що стануть у нагоді нашим захисникам. Ще з перших днів повномасштабного вторгнення співробітники згуртувалися за в’язанням маскувальних сіток, а також масовим збором підходящих тканин. Менеджери відтоді і досі займаються пошуком тканин, що підходять для пошиття одягу та військового спорядження для солдатів ЗСУ. Під ракетними та артилерійськими обстрілами ми доставляємо тканини в різні міста та найгарячіші точки. Наш асортимент раніше міг похизуватися делікатним шовком та розкішним хутром, але вже рік ми пропонуємо якісні ріп-стоп, саржу та інші тканини для пошиття військового одягу нашим захисникам.

rik-nezlamnosti-v-ukrayini-3.jpg (97 KB)

Ворогу не вдалося зламати українців ні в лютому, під час перших вибухів, ні восени, коли терористи завдали масових ударів по об'єктах критичної інфраструктури. І нехай вся країна поринула у темряву, ми, українці, продовжували світитися зсередини. В нас жевріє бажання боротися та нарешті перемогти. Тому всі магазини Текстиль-Контакт продовжували працювати на благо покупців, економіки та нашої армії.

rik-nezlamnosti-v-ukrayini-6.jpg (156 KB)

За цей рік ми навчилися жити та працювати інакше, в екстремальних та небезпечних умовах. Але це нас не зламало, а навпаки - довело, що гуртом можна досягнути більшого і навіть дати стусана «другій армії» світу. Армії крадіїв, ґвалтівників та воєнних злочинців, які вже зовсім скоро понесуть покарання за скоєне.

rik-nezlamnosti-v-ukrayini-10.jpg (38 KB)

Сьогодні, в річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, ми у компанії Текстиль-Контакт поставимо свічку в пам'ять про всіх загиблих, що полягли від рук ворога, за частину незламної нації яка, на превеликий жаль, вже не почує повідомлення про таку жадану Перемогу. Ми обіцяємо і надалі підтримувати українських захисників, донатити на ЗСУ та надавати допомогу всім тим, хто її потребує. Складно, але варто пам’ятати, що після найтемнішої ночі настає світанок, а добро завжди перемагає зло. Тому перемога справедливості, волі та незалежності вже не за горами. Слава Україні!