Президент уперше побував на фабриці ТК-стиль в Чернігові

Шостий Президент України Володимир Зеленський під час ділового візиту в Чернігівську область проінспектував підприємство ТК-Стиль. Фабрика є частиною холдингової групи TK – Group (Текстиль-Контакт).

Під час свого візиту глава держави зустрівся із засновником підприємства, який продемонстрував нові екземпляри захисного спорядження для медиків. Вироби забезпечують різні рівні захисту, що робить їх відповідними для абсолютно різних ситуацій. Одяг з подібними характеристиками дозволить додатково задовольнити потреби українських медиків в умовах пандемії, що розгортається.

Також Олександр Соколовський представив новий експериментальний цех, який оснащений і спеціалізований так, щоб виготовляти інноваційні зразки спеціалізованого верхнього одягу.

Керівник підприємства завірив, що оновлення оснащення і устаткування фабрики відбувається на постійній основі, що дозволяє з кожним роком удосконалювати процес виробництва. Додатково обговорювалися тканини в "Текстиль-Контакт", без яких було б неможливо досягти подібного результату.

Після цього Президент ознайомився з роботою навчального центру підприємства, де Олександр Соколовський розповів про труднощі, з якими стикається фабрика при пошуку нового персоналу. У самому місті діє тільки одно училище, яке готує кадри цього спектру, проте щорічно відбувається недобір студентів, що призводить до кадрового голоду.

Для вирішення цієї проблеми топ-менеджмент підприємства в співпраці з Чернігівською торгово-промисловою палатою розробили проект учбового закладу, де учні закінчували курси по швацькій спеціальності усього лише за два місяці. При цьому кожен учень, що успішно закінчив навчання, отримує пропозиції про подальше працевлаштування. За термін роботи закладу закінчило навчання більше 30 людей.

Президент держави високо оцінив проект школи і припустив, що подібний досвід співпраці слід розвивати в інших напрямах промисловості і областях України.

zelenskij-1024x683.jpeg (100 KB)

Фабрика "ТК-Стиль" ‒ передовий рубіж легкої промисловості в Україні

Фабрика "ТК-Стиль" "Текстиль-Контакт" є одним з найбільш сучасних підприємств верхнього одягу на території країни. Сама фабрика була заснована в 1995 році, проте через економічну кризу з моменту відкриття вона не могла працювати на повну потужність. Згодом ситуація погіршилася до того, що 90% потужностей підприємства просто простоювало.

Все змінилося в 2003 році, коли менеджмент підприємства вирішив перекласти роботу потужностей на обробку давальницької сировини. І вже в 2003 році фабрика стала частиною холдингової компанії "TK-Group".

Зараз "ТК-стиль" це:

  • більше 150 співробітників;
  • 100% підприємства орієнтоване на експорт, продукція якого продається в країнах Євросоюзу і США;
  • більше 60 000 продуктів в рік.

За наступні декілька років фабрика планує збільшити об'єм продукції, що випускається, у декілька разів, а кількість працівників перевищить 200 фахівців.