Підвищення кваліфікації : співробітники Текстиль-Контакт відвідали HR DAYS 2021

Оновлення теоретичних, практичних знань і підвищення досвіду фахівців, є головним завданням будь-якого керівника. У зв'язку з вимогами, що регулярно оновлюються, до кваліфікації співробітників, наша команда Текстиль-Контакт відвідала важливий щорічний захід по управлінню персоналом - HR DAYS 2021.

Головні відомості, які ми опанували :

  1. Існуюча думка про те, що нові, молоді співробітники кращі, ніж досвідчені "старі" помилкова. Адже люди, що мають чималий досвід в тій або іншій сфері можуть набагато більше принести користі для компанії, підвищивши свою кваліфікацію, завдяки якій у них з'являється можливість розкрити в собі усе краще і проявити ініціативу в розвитку підприємства.
  2. Ситуація зі світовою епідемією показала, наскільки велика роль HR- служби в забезпеченні працездатності компанії в кризові часи. І це не дивно, адже процеси кадрової служби підкоряються тяжким умовам, які включають безліч рутинних процесів.

Для того, щоб йти в ногу сучасним вимогам треба повністю переглянути підхід керівників до своїх підлеглих до їх робочого простору, продуктивності і культури. Адже продуктивність будь-якої організації залежить від дії головного керівника.

      3. Головним завданням HR- служби полягає в тому, щоб допомогти компаніям розкрити приховані здібності своїх співробітників, які надалі зможуть працювати на розвиток підприємства. Адже правильне управління досвідченими кадрами - запорука успіху усієї компанії в цілому.

      4. Корпоративне навчання - це не спосіб освоїти бюджет, проявити вдячну увагу. Це отримання нових навичок і умінь співробітників, з метою підвищення ефективності їх роботи. Як правило, рішення про корпоративне навчання приймає керівництво компанії, воно ж встановлює цілі і завдання.

Правильне і доцільне управління, є головною складовою в розвитку компанії. Сучасні підходи та інструменти дають можливість збудувати основний ланцюжок в управлінні отриманими знаннями співробітника. Такий підхід може сильно вплинути на бізнес - результати компанії в цілому. Перетворення досвіду починається з розуміння про бізнес – пріоритет підприємства і основних потреб її співробітників.

      5. Як створити команду щасливих і впевнених людей? В першу чергу варто уважно відноситися до роботи підлеглих, уміти їх слухати і заохочувати будь-які вкладення і досягнення в розвитку компанії. Вміти правильно спілкуватися, допомагати та піклуватися про людей. Чималу роль грає наставництво. Такий крок керівництва допоможе освоїтися новим робітникам отримати необхідні знання. Таким чином, не доведеться стикатися з плинністю штату надалі.

Завдяки заходу - HR DAYS 2021, компанія Текстиль-Контакт отримала масу корисних рекомендацій спрямованих на управління свого персоналу. Ми повністю зосередилися на культурі нашої команди, завдяки чому у нас працює грамотний, мотиваційний штат фахівців, який повністю відповідає вимогам HR- служби.

      6. Сьогодні світ не стоїть на місці, все рухається з нереальною швидкістю, навчання і вимоги постійно міняються. Існує безліч різних видів корпоративного навчання : семінари, лекції, тренінги, ділові ігри. По регулярності проведення навчання його ділять на систематичне і одноразове - для вирішення певних завдань. За місцем проведення навчальні заходи можуть бути виїзними або проводитися в офісі компанії. Проте при досить широкому розвитку технологій і загальної доступності Інтернету, популярність набирають дистанційні способи навчання.

      7. Однією з важливих умов ухвалення правильних рішень є наявність повної, достовірної інформації. Майбутнє компанії залежить в першу чергу від досвідчених співробітників, їх уміння впроваджувати свої знання в просуванні роботи, їх стресостійкість до непередбачених ситуацій, наприклад - пандемія.

Штатні співробітники Текстиль-Контакт та інтернет-магазин тканин, постійно оновлюють свої навички і працюють в повну силу. З нами завжди надійно і вигідно.