Популярні утеплювачі від Текстиль-Контакт

Зима - це казкова пора року, яка наповнена чудесами і святковою атмосферою. Вже з самого початку грудня виникає бажання відправитись по магазинах у пошуках найкращих подарунків для рідних, близьких та друзів. Затьмарити пошуки бажаних презентів може тільки холод, який панує на вулиці в холодну пору року. Щоб не замерзнути, не захворіти і провести новорічні свята у здоров'ї, рекомендовано заздалегідь доглянути якісні утеплювачі в Текстиль-Контакт.

Що за компанія Текстиль-Контакт?

Багатопрофільний холдинг Текстиль-Контакт - це беззаперечний лідер на ринку вітчизняної легкої промисловості. Компанія займається оптовими закупівлями і продажем текстилю від кращих виробників з країн Європи та Азії, також фабрики самостійно виготовляють предмети домашнього текстилю і одяг спеціального призначення. Починаючи з літа 2020 року, холдинг поповнився ще одним підприємством "ТК- Медзахист", яке займається виготовленням захисних костюмів для медиків. Необхідність поповнення штату виникла із-за всесвітньої епідемії на коронавірус. Компанія Текстиль- Контакт служить на ринку легкій промисловості України вже більш ніж 25 років, тим самим лише підкреслюючи свою індивідуальність, силу та потужність. Невпинний розвиток і віра в краще, дозволила компанії завоювати визнання клієнтів і стати номером один серед оптово-роздрібних магазинів з продажу текстилю.

Які утеплювачі краще всього обрати?

У каталозі інтернет-магазину тканин Текстиль-Контакт представлений широкий асортимент виробів, серед яких особливе місце займають утеплювачі. Утеплювач - це текстильний матеріал, який виготовляється для пошиття курток, пальто, плащів та інших предметів гардеробу, які зігрівають людину в холодну пору року. Серед найбільш якісних і популярних утеплювачів виділяють:

  • Синтепон;
  • Холофайбер;
  • Тінсулейт.

Синтепон – це теплоізолятор синтетичного походження. Матеріал не пропускає повітря, завдяки чому впливає на зігрівання тіла та підтримання комфортної температури. Матеріал відрізняється високою якістю, довговічний та надовго зберігає привабливість та експлуатаційні характеристики. Синтепон використовується для пошиття зимового та демісезонного одягу. Прати вироби із синтепону рекомендовано при температурі не вище 30 градусів, із застосуванням рідких пральних порошків з м'яким впливом.

Холлофайбер – це інноваційний матеріал також синтетичного походження. Особливість холлофайбера в тому, що він здатний зігрівати тіло навіть при температурі -25 градусів. Текстильний матеріал не схильний до деформації навіть при численних праннях. Холлофайбер відмінно пропускає повітря і дозволяє шкірі повноцінно дихати, при цьому не схильний до зминання і зовсім не потребує прасування. Також матеріал досить простий у догляді, легко прати руками або в пральній машинці за температури води 30-40 градусів. Підходить для виготовлення зимових курток, пальто, плащів та жилетів.

Тінсулейт - це текстильний утеплювач синтетичного походження, який згідно з експлуатаційними характеристиками перевершує інші утеплювачі. Матеріал виготовляється із поліефірних волокон у ході складного хімічного процесу. Тінсулейт схильний зігрівати тіло людини навіть у максимально екстремальних умовах, коли мороз перевищує 35 градусів.

До переваг тінсулейту можна віднести:

  • Вільну циркуляцію повітря;
  • Гіпоалергенність;
  • Відсутність токсичності, не схильність до спалаху;
  • Не вбирає вологу та швидко сохне після прання;
  • Надовго зберігає привабливість та експлуатаційні характеристики;
  • Легко очищується за допомогою прання або очищення у професійній хімчистці.

Але варто звернути увагу, що завдяки перевагам, тінсулейт є одним із найдорожчих утеплювачів.

Де придбати якісні утеплювачі?

Купити якісні утеплювачі від Текстиль-Контакт для будь-якого предмета гардеробу можна в інтернет-магазині компанії. Тільки тут є величезний асортимент текстильних матеріалів високої якості та за доступною ціною. При покупці тканин об'ємом більш ніж один рулон, для покупця починає діяти оптова ціна, яка значно відрізняється від роздрібної.