Поповнення в родині "Текстиль-Контакт": запущено в роботу комбінат "ТК- Медзахист"

Текстиль-Контакт 7 серпня поточного року запустив в роботу нове сучасне підприємство "ТК-МЕДЗАХИСТ", яке спеціалізується на пошитті засобів медичного та індивідуального захисту:

  • Захисні маски;
  • Медичні комбінезони з високим ступенем захисту.

Метою створення цього підприємства є забезпечити медичним працівникам спеціалізований медичний одяг, а також супутні вироби.

Під дане підприємство виділено спеціальне приміщення, яке повністю відповідає медичним нормам. З Німеччини було завезено виробничу лінію з 12 од. обладнання PFAFF для ультразвукового зварювання. Це обладнання забезпечує повну герметизацію швів для максимального захисту від проникнення газів, вірусів та бактерій.

На момент відкриття "ТК-МЕДЗАХИСТ" запрацювала перша зміна з 20 робочих місць. Незабаром буде запущено другу зміну, яка дасть сумарно 30 нових робочих місць. Таким чином, вдасться збільшити кількість робочих місць та дозволити людям знайти роботу у досить складний для української економіки час.

Для вивчення експортних можливостей ТК та з ознайомленням нового підприємства «ТК – МЕДЗАХИСТ», на початку серпня Україну відвідав із діловим візитом один із потенційних замовників з Іспанії.

Нове виробництво товарів для індивідуального захисту працюватиме у два потоки. Зараз фабрика може виготовляти близько 500 захисних костюмів і комбінезонів за одну робочу зміну. Але збільшення працівників фабрики дозволить збільшити цю цифру у кілька разів. А якщо бути точнішими, то за сумарними підрахунками, згодом вдасться отримати більш ніж 25 тисяч виробів на місяць. Таким чином швейна фабрика ТК-Медзахист зможе покрити нестачу костюмів із високим ступенем захисту для українських медиків.

Масове виготовлення якісних засобів для захисту медичних співробітників дозволить значно покращити роботу лікарів, які борються з небезпечними вірусними інфекціями та забезпечити безпеку та комфорт.

Вихід на європейський ринок

За словами Олександра Соколовського, при масовому виготовленні захисних засобів, зокрема комбінезонів, компанія виходитиме на європейський ринок із пропозицією своєї продукції. Адже відомо, що тканини, готовий одяг та інша продукція, виготовлена ​​групою компаній Текстиль-Контакт, цінується в усьому світі.

Для виходу на світовий ринок, також додав Олександр Соколовський, компанія планує сертифікувати продукцію згідно з вимогами міжнародних медичних стандартів.

Одним із найважливіших питань в Україні є розвиток легкої промисловості. Так, на відкритті фабрики був присутній голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, який висловив підтримку законопроектам, розробленим асоціацією “Укрлегпром” спільно з народними депутатами. Суть законопроектів полягає у розвитку української легкої промисловості та підтримці її з боку держави. Також Андрій Прокопенко навів приклад ситуації в Туреччині. Нагадаємо, що в середині 80-х років минулого століття розвиток легкої промисловості був пріоритетним завданням для держави. В результаті саме Туреччина є однією з країн лідерів щодо експорту одягу та текстильних матеріалів.

Зростання рівня легкої промисловості у Туреччині відбулося завдяки пільговому оподаткуванню підприємств, створенню індустріальних галузевих центрів із необхідною інфраструктурою. І зараз, у складний для України та світу час, важливо правильно розставляти пріоритети та досягати позитивного результату. Компанія "Текстиль-Контакт" завжди працювала на благо держави, завдяки чому і стала лідером у сфері легкої промисловості.

Придбати захисні костюми оптом чи в роздріб можна в інтернет-магазині «Текстиль- Контакт». У наших каталогах представлені зразки наявних тканин. Доставка здійснюється перевіреними перевізниками.