Плащі з лакової тканини від Текстиль-Контакт: як вибрати колір матеріалу та фасон

Хоча осінь і закінчується, а зима вже не за горами, на вулиці ще досить тепла та приємна погода. Хочеться прикрашати себе, одягати лише найяскравіші та найпривабливіші предмети гардеробу. Сказати своє «Ні!» похмурим пуховикам та безликим курткам! Трендом цієї осені є плащ із розкішного матеріалу лаке.

Що таке тканина лаке?

Це порівняно молодий текстильний матеріал, який було винайдено кілька десятиліть тому. Точніше, перший промінь слави, тканина лаке завоювала в середині 90-х років минулого тисячоліття, коли модними були саме яскраві та незвичайні текстури. Матеріал лаке використовувався для пошиття плащів, жіночих лосин та спідниць, у деяких випадках був у пригоді для декоративної обробки суконь. Але з приходом нульових, про матеріал лаке забули, на зміну популярності знову увійшли джинсові тканини.

Лаке – це текстильний матеріал, який виготовляється із натуральних, синтетичних або комбінованих волокон. Саме останній варіант має особливо важливі переваги.

Щоб тканина набула своєї привабливості та особливості, а саме лакового глянсового блиску, на поверхню наносять плівкове покриття з поліаміду. Далі полотно фарбується в необхідний відтінок, причому матеріал схильний до безпроблемного фарбування і не втрачає насиченості навіть при тривалому використанні і частих праннях. Тканина лаке обробляється спеціальним просоченням, що робить матеріал не схильним до намокання та проникнення вологи. Ця перевага є ключовою під час пошиття предметів верхнього гардеробу з тканини.

До основних переваг матеріалу лаке відносять:

  • Довговічність та зносостійкість;
  • Візуальну привабливість;
  • Легкість у догляді;
  • Різноманітність кольорів, можливість придбати лаке з набивними малюнками;
  • М'якість, еластичність, пружність;
  • Порівняно низька ціна.

Серед недоліків матеріалу лаке можна виділити досить низький рівень повітропроникності. Щільний текстиль не схильний до продувності, а також має низький рівень гігроскопічності. Купити плащівку від Текстиль-Контакт можна у будь-якому обсязі за доступною ціною.

Який фасон плаща з лаке у тренді?

Плащі – це предмети весняного та осіннього гардеробу, мода на які ніколи не минає. Жодна сучасна жінка не відмовиться від привабливого плаща в гардеробі, вважаючи його за базовий предмет одягу. Плащ добре виглядає з класичними брюками, вигідно підкреслює лінію спідниці-олівець і навіть із сучасними джинсами виглядає гармонійно.

Плащ із текстильного матеріалу лаке рекомендується шити прямим кроєм, тому що такий фасон плаща чудово виглядає на дівчині з будь-яким типом фігури.

Де придбати якісний матеріал лаке?

Купити тканину для осіннього плаща лаке можна в інтернет-магазині Текстиль-Контакт. На сайті наведено велику кількість текстилю в різних кольорах та за доступною ціною. Купуючи текстиль оптом, для покупця починають діяти оптові знижки.