Плащовка Монклер: чому тканина стала модним трендом 2021 року?

У 1954 році популярний італійський бренд Moncler випустив колекцію одягу з яскраво вираженим блиском Moncler pour Lionel Terray, призначену для виживання в екстремальних умовах.

Творці бренду особисто відчували якість своїх виробів та заробили репутацію надійного виробника якісного верхнього одягу. Бренд Moncler почав з'являтися на сторінках відомих глянцевих видань, брати участь у показах мод і став неофіційною уніформою італійської молоді, що належить до субкультури панінаро.

Основні характеристики

Плащова тканина Монклер (лаке) від компанії «Текстиль-Контакт» є однією з найстильніших і трендових тканин у 2021 році. Тканина має хорошу щільність і міцність, а також головні її переваги в тому, що вона довговічна та зносостійка. Поверхня плащової тканини досить відома через характерний блиск та спеціальне водовідштовхувальне просочення.

Плащовка монклер відрізняється від плащової тканини лаке більш високою щільністю та насиченим блиском, вона виглядає привабливіше та яскравіше і, відповідно, обходиться дорожче у виробництві.

Плащовка лаке є більш доступним та поширеним різновидом.

Як виготовляють плащову тканину монклер (лаке)?

На сьогоднішній день є кілька різновидів плащової тканини лаке, що відрізняється між собою за видом сировини, щільності, просочення та зовнішнього вигляду.

Плащова тканина виготовляється з двох видів сировини:

 • нейлон;
 • поліестер.

Варіант виробництва плащової тканини з нейлонових волокон краще тримає форму, обличчя полотна матиме більш рівний, гладкий блиск, без можливості помітити переплетення ниток.

Нанесення поліуретанового просочення на нейлон створює ефект клейонки. Така якісна плащівка тривалий час зберігає свій бездоганний зовнішній вигляд і не втратить яскравості навіть після прання.

У разі виробництва плащової тканини з поліестеру, вона має більш високу щільність і надовго збереже свої якісні характеристики.

На вигляд просочення плащівку монклер (лаке) ділять на:

 1. PU – прозоре просочення, яке захищає від впливу хімікатів, вологи та органічних речовин (наприклад, жиру чи поту).
 2. WR – матеріал з максимальними вологовідштовхувальними властивостями та непродувністю.

Тому плащові тканини Moncler подобаються всім, оскільки марка у своєму виробництві зосередилася на трьох головних аспектах: функціональності, сучасному дизайні та різноманітті.

Навіщо використовується плащівка лаке (монклер)?

Щодо використання, плащівка монклер (лаке) асоціюється у всіх з пошиттям верхнього чоловічого та жіночого одягу:

 • пуховиків;
 • курток;
 • пальто;
 • жилетів;
 • гірськолижних костюмів;
 • альпіністського та туристичного одягу.

Де купити плащівку?

Купити якісну плащову тканину лаке (монклер) та інші курткові тканини за оптимальною ціною можна в інтернет-магазині компанії «Текстиль-Контакт». Тут представлений величезний асортимент вітчизняних та зарубіжних товарів.

Замовлення виконуються оптом та вроздріб, залежно від особистих потреб замовника. Доставка здійснюється у найкоротші терміни по Києву та іншим регіонам України.

Рекомендації щодо догляду

Догляд за виробами з плащової тканини лаке не потребує великих зусиль та витрат:

 1. Одяг із плащової тканини монклер (лаке) не потребує прання, при забрудненні його можна протерти вологою губкою.
 2. Плями на поверхні тканини (масляні, від помади, бруду) можна забрати за допомогою спиртової серветки.
 3. Їх не потрібно зовсім прасувати, достатньо струсити одяг перед використанням.