Підсумки року війни та нова надія 2023 у Текстиль Контакт

До початку Нового 2023 року залишилися лічені дні, а Ви в змозі це відчути та зрозуміти? Пройшов цілий рік для всіх, для світу, але не для українців… Ми пам’ятаємо лише буденний вечір 23 та страшний ранок 24 лютого, що докорінно змінив наше життя.

На превеликий жаль, ми майже не відчуваємо приємний аромат свята. Звична атмосфера мандаринів та ялинкових гілок змінилася на мерзенний сморід пороху від ворожих ракет. Всередині кожного утворилася прірва від болю, втрат та страждань, яку неможливо заповнити або “заклеїти”…  

Прильоти на фабрику в Чернігові

pidsumki-roku-viini-ta-nova-nadiya-2023-u-tekstil-kontakt-444.jpg (518 KB) pidsumki-roku-viini-ta-nova-nadiya-2023-u-tekstil-kontakt-333.jpg (516 KB)

2022 рік видався неймовірно важким та залишив глибокі рани в душах українців. Весь світ, традиційно, проводить підсумки року, згадує приємні та не дуже моменти, чітко формулює побажання та цілі на які будуть спрямовані дії в новому 2023 році.

Цьогорічні підсумки нашої багатостраждальної нації, на жаль, жахають, а от мріяти та йти до своєї мети нам ніхто і ніщо не завадить, бо ми українці: ми живі, згуртовані та сильні, як ніколи раніше.

Відновлення обладняння чернігівської фабрики

pidsumki-roku-viini-ta-nova-nadiya-2023-u-tekstil-kontakt-66.jpg (591 KB) pidsumki-roku-viini-ta-nova-nadiya-2023-u-tekstil-kontakt-11.jpg (288 KB)

Компанія Текстиль-Контакт з перших днів прикладає максимум зусиль, щоб бути поруч з кожним в цей непростий час. Ми разом плели маскувальні сітки для наших безстрашних захисників, ми шукали найякісніші тканини, щоб пошити атрибутику, що збереже життя наших воїнів. Ми разом з вами збирали кошти на потреби ЗСУ та місцевої тероборони.

Робота магазину тканин в умовах відсутності енергопостачання

pidsumki-roku-viini-ta-nova-nadiya-2023-u-tekstil-kontakt-555.jpg (24 KB)

Ми і далі будемо з кожним, хто потребує допомоги та підтримки. Ми працюємо для вас, навіть тоді, коли немає електроенергії, адже світло всередині кожного з нас! А для всього іншого знайдуться альтернативні джерела енергії 😌. І ми не маємо наміру зупинятися, всі співробітники компанії Текстиль-Контакт, незважаючи на складні умови, планують працювати і поставляти нові тканини, невпинно слідувати світовим тенденціям і, насамперед, забезпечувати ЗСУ найякіснішим текстилем!

Пошиття і збір речей на потреби ЗСУ

pidsumki-roku-viini-ta-nova-nadiya-2023-u-tekstil-kontakt-2022-1.jpg (128 KB) pidsumki-roku-viini-ta-nova-nadiya-2023-u-tekstil-kontakt-2022-2.jpg (115 KB)

І не дивлячись на відсутність атмосфери свята, компанія Текстиль-Контакт щиро вітає кожного з Новим 2023 роком! Роком, на який кожен українець покладає багато надій та сподівань. Прийдешній рік потребуватиме від нас сталевого терпіння та витримки. Це буде рік, що принесе багато щастя та посмішок. Ми віримо, що 2023 буде роком, який поверне на Батьківщину всіх, хто був змушений покинути рідну домівку з метою безпеки. Ми молимося, щоб він був роком, який поверне додому всіх захисників здоровими та живими. І ми впевнені, що Новий 2023 Рік неодмінно принесе довгоочікувану та виборену кров’ю ПЕРЕМОГУ! Слава Україні! Героям Слава! 🇺🇦