Особливості тканини Hidroblock

Сучасний ринок текстильної продукції не перестає дивувати широтою асортименту та різноманітністю фактур. Сьогодні хочеться розповісти про полотно з каталогу Текстиль-Контакт – інноваційної тканини HIDROBLOCK з парафіновим покриттям (VIROBLOCK). Матеріал, за рахунок більшої кількості переваг та корисних властивостей, користується особливою популярністю серед покупців у всьому світі!

osoblivosti-tkanini-hidroblock-3.jpg (103 KB)

Що таке тканина Hidroblock?

Тканина гідроблок з парафіновим покриттям – це вид полотна, що використовується при виробництві медичного одягу. Парафінове покриття надає тканині водовідштовхувальні властивості. Цей текстильний матеріал зазвичай виготовляють із стовідсоткової бавовни, яку покривають шаром парафіну. Таке покриття робить тканину вологовідштовхувальною, але при цьому зберігає її дихаючі властивості, що дозволяє шкірі дихати і не створює парникового ефекту всередині одягу.

Деякі переваги тканини гідроблок з парафіновим покриттям:

 1. Водонепроникність: парафінове покриття робить водовідштовхувальну тканину, що захищає її від проникнення вологи. Переважно використовують для пошиття предметів медичної сфери;
 2. Дихаючі властивості: тканина гідроблок зазвичай має дихаючі властивості, що дозволяє шкірі дихати і не створює парникового ефекту всередині речей, наприклад, медичного халата та одягу хірургів;
 3. Стійкість до зносу: тканина з парафіновим покриттям зазвичай міцніша і зносостійкіша, ніж традиційні тканини, що дозволяє їй довше зберігати свої властивості;
 4. За рахунок обробки VIROBLOCK (противірусна фінішна обробка) запобігає розмноженню бактерій, що дозволяє уникнути неприємних запахів. Має противірусні та бактерицидні властивості;
 5. Тканина з просоченням досить приємна при контакті зі шкірою, не схильна стати причиною подразнення або виникнення алергічної реакції;
 6. Матеріал не схильний до усадки, деформації та зміни початкового розміру після прання;
 7. Універсальність: полотно гідроблок має високий рівень гігієнічності та антибактеріальності, тому поширене в медичній сфері та застосовується для виготовлення халатів, простирадл на ліжка в палати терапії та реанімації.

osoblivosti-tkanini-hidroblock-23.jpeg (101 KB)

Незважаючи на таку велику кількість переваг, полотно також має і мінуси, про які краще знати заздалегідь, перш ніж приступити до експлуатації. Деякі з недоліків і мінусів тканини гідроблок можуть включати:

 1. Необхідність ретельного догляду: тканина гідроблок з парафіновим покриттям зазвичай вимагає більш ретельного догляду, ніж традиційні тканини, і рекомендується прати з використанням м'яких миючих засобів або кондиціонерів.
 2. Обмежений вибір кольорів та дизайнів: через процес покриття парафіном, тканина зазвичай доступна лише в обмеженому виборі кольорів та дизайнів.
 3. Ціна: через використання спеціалізованих матеріалів і процесів виробництва, тканина гідроблок з парафіновим покриттям може бути дорожчою, ніж традиційні тканини.

osoblivosti-tkanini-hidroblock-2.jpg (173 KB)

Як все ж таки використовувати унікальну тканину з просоченням?

Тканина гідроблок - це матеріал, який має водонепроникні властивості. Вона може використовуватися для різних цілей, наприклад:

 • Захист від вологи: ідеальний для виготовлення медичних сумок лікарів, фельдшерів, ветеринарів. Також властивості та характеристики полотна дозволяють використовувати його при виготовленні медичних халатів, хірургічних костюмів та шапочок, простирадл та аксесуарів в операційних приміщеннях;
 • Спеціальне водонепроникне просочення та антивірусне фінішне оброблення матеріалу створює захист від мікробризок, зберігаючи при цьому бар'єр від вірусів та бактерій. Рекомендується до використання в медичній галузі для пошиття халатів, костюмів медперсоналу, захисних масок, простирадл.

При використанні тканини гідроблок необхідно враховувати її властивості та особливості. Вона досить м'яка і приємна на дотик при контакті з чутливими ділянками тіла. Звичайно, унікальний за структурою матеріал вимагає особливих правил догляду, з головними аспектами яких пропонуємо ознайомитися нижче.

osoblivosti-tkanini-hidroblock-911.jpg (675 KB)

Щоб безпечно прати речі з тканини гідроблок, дотримуйтесь цих рекомендацій:

 1. Якщо можна прати в пральній машині, оберіть цикл "делікатне прання" або "ручне прання". Використовуйте холодну або теплу воду, але не гарячу.
 2. Для прання використовуйте м'який або нейтральний порошок, який не містить відбілювачів або пом'якшувачів. Ніколи не використовуйте відбілювач під час прання, оскільки це може завдати шкоди поверхні матеріалу.
 3. Якщо ви хочете пом'якшити матеріал, використовуйте спеціальний кондиціонер для водонепроникних тканин. Це дозволить зберегти цінну властивість.
 4. Ніколи не сушіть речі із гідроблоку в сушарці. Натомість вішайте їх на вішалку і дайте їм висохнути на повітрі.
 5. Гладити речі з матеріалу можна за температури нагрівання праски трохи більше 150 градусів. Якщо необхідно локально прибрати складки, можна використовувати відпарювач на мінімальній потужності.
 6. Якщо ваш одяг із гідроблоку має плями, то використовуйте спеціальний очисник або м'яку губку та нейтральне мило для очищення.

Властивості просочення (HIDROBLOCK) та обробки (VIROBLOCK) зберігаються до 30 прань за умови дотримання рекомендацій щодо догляду за тканиною. Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете безпечно прати та доглядати за своїм одягом з тканини гідроблок, зберігаючи його водонепроникні властивості та продовжуючи його термін служби.