Новий шоурум від Текстиль-Контакт - TK-HUB

Текстиль-Контакт протягом багатьох років є одним із лідерів якісного текстилю. Компанія пропонує величезний асортимент натуральних, сумішових синтетичних тканин, як власного виробництва, так і від європейських виробників. У наших магазинах кожен покупець може легко та швидко підібрати для себе бажану тканину за оптовими та роздрібними цінами.

Перспективи, розвиток та напрямки TK Showroom

Керівництво Текстиль-Контакт регулярно влаштовує всілякі акції, розпродаж сучасних, практичних тканин та виробів для своїх клієнтів. Одним із найграндіозніших заходів цього року став стартап від компанії «Текстиль-Контакт». На ньому були представлені продукти трьох напрямків:

 1. TaKa SUMKA. Метою даної категорії є розробка та пошиття оригінальних та стильних моделей ЕКО-сумок, які призначені для багаторазового використання. Завдяки такому напрямку покращується екологічна ситуація у світі та несе у собі колосальну фінансову економію для споживача. Знайдеться чимало фактів, які підкреслять їхні переваги:
 • міцність, довговічність;
 • легка вага;
 • екологічність;
 • багатофункціональність.

Вироби шиються з якісних матеріалів:

 • Спанбонд. Нетоксичний поліпропіленовий матеріал;
 • Бавовна (двонитка). Міцний матеріал чудово відповідає вимогам екологів;
 • Льон. Завдяки своїм антисептичним та природним властивостям, користується чималим попитом у текстильній промисловості;
 • Джут. Тканина рослинного походження, при утилізації не шкодить навколишньому середовищу;
 • Саржа. До складу входять шовкові, лляні, бавовняні волокна або синтетичні нитки (поліестер, віскоза, еластан).

      2. TK-Уніформа. Магазин тканин пропонує спеціальні матеріали із захисними просоченнями, які наділяють тканину такими властивостями:

 • Не пропускають воду;
 • Висока зносостійкість до механічних пошкоджень;
 • Хороша повітропроникність.

В основу полотен можуть входити як натуральні, і синтетичні нитки. Усі матеріали нешкідливі організму людини. Представлений одяг для співробітників різних сфер не сковує рухів, комфортний і гіпоалергенний.

      3. ТК-Медзахіст – мета проекту: покращити захист медперсоналу завдяки зручному та комфортному одязі. Тканини, з яких створюються комбінезони, халати нарукавники, бахіли та багато іншого, мають антибактеріальні властивості. Навесні 2020 року на текстильній фабриці «ТК ДП – Чернігів» було налагоджено виробництво тканин для пошиття захисного медичного одягу. Усі вироби пройшли тест на санітарно-епідеміологічні норми.

Для виробництва захисних костюмів та масок фабрика використовує тканини зі 100% бавовни, синтетичних та сумішових волокон. Також застосовуються неткані матеріали, просочені спеціальними просоченнями. При пошитті масок використовується бавовняна тканина – ситець. Багаторазові комбінезони шиються із спеціального медичного матеріалу, а також із водостійкої плащової тканини – болоння та оксфорд. Одноразові костюми виготовляються із спанбонду.

ТК – це втілення ідей у ​​життя

Текстиль Контакт – найбільший оператор оптово-роздрібної торгівлі. Інтернет-магазин текстиль контакт пропонує своїм клієнтам лише якісну продукцію у широкому асортименті. Кожна позиція, представлена ​​на сайті tk.ua, є в наявності. Можлива оперативна доставка. Компанія співпрацює лише з перевіреними перевізниками та поштовими відділеннями. Магазини від ТК знаходяться практично у всіх містах України та відкриті для кожного покупця. З нами завжди вигідно, модно та комфортно.