Нові перемоги Текстиль-Контакт в тендерах: в чому перевага компанії?

Текстиль-Контакт – компанія, яка займає лідируючі позиції на українському ринку легкої промисловості. За 24 роки плідної діяльності Текстиль-Контакт перетворився на багатопрофільний холдинг, який займається імпортом, збутом і самостійним виготовленням текстильних матеріалів.

До групи компаній Текстиль-Контакт входить ряд підприємств на території України, які функціонують в багатьох сферах легкої промисловості.

У чому перевага компанії Текстиль-Контакт?

Текстиль-Контакт – підприємство, яке ось уже понад 20 років робить все, щоб завоювати довіру клієнтів.

Незаперечною перевагою компанії Текстиль-Контакт безумовно є:

  • професіоналізм команди;
  • широкий асортимент;
  • наявність розгалуженої мережі представництв по території України;
  • гнучка цінова політика;
  • якість пропонованої продукції і послуг.

Постійними клієнтами компанії є великі виробничі підприємства, міністерства і відомства, відомі дизайнери, рекламні агентства, виробники одягу, спецодягу, меблів, домашнього текстилю, різні ательє, звичайні покупці.

Чималий авторитет завоювала компанія Текстиль-Контакт завдяки активній участі в державних закупівлях.

Тендери в ProZorro дозволяють великим державним установам замовляти в Текстиль-Контакт якісні матеріали за найнижчими цінами. Серед них і спеціальні тканини, які відрізняються міцністю і зносостійкість.

Електронна система закупівель ProZorro побудована таким чином, що держава не може впливати на процедуру закупівлі та її учасників. Щодня державні замовники розміщують в системі тисячі тендерів, в яких може взяти участь будь-який представник бізнесу.

Текстиль-Контакт регулярно бере участь в державних закупівлях. Серед постійних замовників «Українські залізниці» та морські порти України, Міністерство оборони, прикордонна служба, а також численні регіональні організації в сфері оборони, промисловості, охорони правопорядку, охорони здоров’я та культури.

Для участі в електронних торгах важливо не тільки запропонувати кращу ціну, але і забезпечити високу якість пропонованих матеріалів. Надійність і якість тканин, що поставляються Текстиль-Контакт, є важливим аспектом, особливо, коли закупівлі проводяться з метою пошиття спеціального одягу, яка повинна володіти такими якостями як міцність і зносостійкість.

Крім якісного товару, компанія Текстиль-Контакт також пропонує і якісні послуги. З доставкою товару також не виникає труднощів.

Нові перемоги Текстиль-Контакт у тендерах

Текстиль-Контакт здобув перемогу відразу в трьох тендерах в системі державних закупівель ProZorro. Підписані контракти з Одеською залізницею та Адміністрацією морських портів України на поставки тканин на загальну суму 1 042 832 грн.

Підписано контракт з Регіональним філіалом «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» на поставку 4370 м парусини.

Крім того, згідно із двома іншими завершеними тендерами Ізмаїльська філія ДП «Адміністрація морських портів України» підписала з компанією Текстиль-Контакт контракт на постачання 4 400 погонних метрів натурального бавовняного полотна (плетіння саржа) на 495,6 тис. грн і тканини «Грета» (3 250 погонних метрів) на 208 тис. грн.

Текстиль-Контакт вже має необхідний досвід реалізації таких замовлень. Підписаний контракт – це не перший досвід співпраці з ДП «Адміністрація морських портів України». Наприклад, в листопаді 2018 року «Текстиль-Контакт» був укладений договір на постачання 3 000 погонних метрів парусини Маріупольському морському торговельному порту.