"Непрацюючий аеропорт "Бориспіль" планує витратити десятки мільйонів на прибирання і миття туалетів: дані Prozorro" - інтернет-видання «Апостроф»

У той час як у київські шкільні бомбосховища закуповують барабани та овочерізки, у непрацюючому після повномасштабного російського вторгнення аеропорту "Бориспіль" планують витратити майже 52 млн гривень на прибирання терміналів, миття вікон, фасадів та санвузлів - коментує інтернет-видання "Апостроф".

Про це на своїй Facebook-сторінці розповів Олександр Соколовський, посилаючись на сайт Prozorro.

За його словами, прибирання планують розпочати з 1 серпня 2023 року.

"Для порівняння подивився, скільки коштувало прибирання аеропорту Бориспіль у 2018-2019 рр. до війни та ковідних обмежень. Ви здивуєтеся, але... ті ж 52 мільйони! Але тоді був щодня пасажиропотік у десятки тисяч людей і відповідно несумісне з 2023 роком навантаження на санвузли та інше прибирання", - прокоментував він.

Олександр Соколовський наголосив, що, безумовно, необхідно стежити за системами життєзабезпечення, підтримувати в порядку всю техніку, однак у тендері всього цього немає, йдеться лише про прибирання.

8ce98f450c733a75c53e5c70bc5284ed.jpg (188 KB)

"Упевнений, що коли після війни почнуться польоти, якийсь час ми пробачимо службам аеропорту брудні вікна та запорошені фасади. Головне зараз – перемогти…", - резюмував він.