Натуральна і штучна шкіра від Текстиль-Контакт: основні переваги і недоліки матеріалів

Натуральна шкіра – це міцний і довговічний натуральний матеріал, який використовується в пошитті одягу, виготовленні взуття та аксесуарів, виготовленні оббивки для меблів і в інших цілях. Виробляється натуральна шкіра з шкури тварин, яка піддається цілому ряду різних обробок: відмочування, зоління, дублення, фарбування. Процес її виготовлення завдає шкоди навколишньому середовищу і становить небезпеку для працюючих на її виробництві людей. Крім того, натуральна шкіра є досить дорогим матеріалом. Альтернативою натуральній шкірі є штучна шкіра. Основу цього матеріалу становить полівінілхлорид, армований тканиною.

Різновид штучної шкіри – екошкіра. Її відмінність від звичайного шкірозамінника в тому, що основа тканини покрита поліуретаном. Завдяки пористій структурі поліуретанового покриття штучна шкіра перетворюється в легкий, м’який і еластичний матеріал, безпечний для здоров’я. Текстиль контакт пропонує для своїх покупців різні види натуральної та штучної шкіри, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

Так, натуральна шкіра гігієнічна і екологічна, м’яка і еластична, довговічна і зносостійка. При цьому натуральна шкіра – досить ніжний матеріал, що вимагає правильного догляду, щоб виріб з нього не втратив свій зовнішній вигляд: не деформувався і не витягнувся. Натуральна шкіра може вигоріти на сонці, зсохнутися або потріскатися. Щоб уникнути цього, вироби з натуральної шкіри змащують спеціальними кремами. Але якщо за натуральною шкірою правильно доглядати, то вироби з неї прослужать довго і будуть виглядати дуже престижно і елегантно. Придбати натуральну шкіру найвищої якості для пошиття елітного одягу пропонує магазин тканин Текстиль контакт.

Штучна шкіра, виготовлена ​​з якісної сировини з застосуванням сучасних технологій на вигляд нічим, не відрізняється від натуральної. В якості основи при виготовленні штучної шкіри використовується тканина, а на верх йде поліуретан, який не є токсичним матеріалом і вважається безпечним для здоров’я. Штучна шкіра з мікропористої структурою, отримана без поліхлорвінілу, а із застосуванням поліуретану, називається еко шкірою. Цей вид штучної шкіри є екологічним і підходить для виготовлення одягу.

Трикотажна основа, покрита полімером, відмінно імітує натуральну шкіру. М’яка і пластична, з високими експлуатаційними характеристиками, екошкіра добре драпірується, легко набуває і тримає форму, міцна, стійка до стирання і всякого роду вигинів і різних температурних режимів. Широко застосовується для виготовлення курток, пальто, жакетів, піджаків, плащів, головних уборів. Вироби зі штучної шкіри естетичні на зовнішній вигляд, комфортні в носінні, доступні і практичні. Штучна шкіра – більш доступна заміна натуральної шкіри. При цьому, якісна екошкіра іноді виглядає навіть більш привабливо, ніж натуральний аналог.

Є штучна шкіра гладенька і з тисненням, лакова і матова. Палітра фарб дивує. Звичайно ж, фаворитом продажів є чорна штучна шкіра. Але поряд з нею популярні також бежева і молочна, біла і сіра, синя і червона штучна шкіра. Бувають види штучної шкіри з нанесеним малюнком і з перфорацією. Штучна перфорована шкіра йде на пошиття одягу і взуття. Еко шкіра практично зрівнялася за міцністю, зносостійкістю, стійкостю до механічних і термічних навантажень, і гігієнічним властивостям з натуральною шкірою. А за ціною і різноманітності забарвлень еко шкіра має значну перевагу.

У магазині Текстиль-Контакт можна знайти різні види штучної шкіри на будь-який смак. До уваги покупців пропонується еко шкіра, тиснена різних кольорів: молочна, червона, бронза, срібло, золото; шкіра перфорована: чорний квадрат, палева, червона. Тканини в Текстиль контакт представлені в широкому асортименті. Продажі здійснюються оптом і в роздріб.