Музею Текстиль-Контакт виповнився 1 рік!

Текстиль-Контакт – це компанія, яка є лідером на ринку легкої промисловості України та займає почесне місце у покупців. За багато років старанної праці та роботи над собою, керівнику компанії вдалося перетворити її на великий холдинг та забезпечити роботою безліч співробітників. Сьогодні компанія Текстиль-Контакт може похвалитися мережею власних магазинів «Каштан», комбінатами та фабриками, а також першим в Україні онлайн-гіпермаркетом тканин tk.ua.

Як розвивалася компанія Текстиль-Контакт?

На початку 90-х років минулого століття був період дефіциту. У досить складний для життя час населення намагалося виживати за рахунок різних підробітків. Молодий підприємець Олександр Соколовський вирішив зайнятися самостійним виготовленням предметів жіночого гардеробу. Бізнес йшов чудово, але згодом на ринок стали виходити популярні бренди, і це катастрофічно вплинуло на попит. Довелося змінити рід діяльності і Олександр ризикнув вирушити до Узбекистану за якісними тканинами. Отримавши до бартеру текстиль, підприємець продав його в Україні за лічені дні. Саме з того часу розпочалася нова ера в історії компанії Текстиль-Контакт і була зайнята нова ніша. Оптові поставки якісного азіатського та європейського текстилю принесли компанії велику славу та неабиякий прибуток. Фінанси були вкладені у розвиток компанії: відкриття нових підприємств, оренду та відновлення комбінатів, відкриття магазинів.

Сьогодні компанія Текстиль-Контакт займається у таких напрямках:

  • Виготовлення та продаж предметів домашнього Текстилю;
  • Закупівля якісної фурнітури;
  • Виготовлення спецодягу;
  • Виготовлення ниток на власному комбінаті.

Крім комбінатів, на території України успішно діють магазини «Каштан», які щодня приймають відвідувачів та забезпечують якісний текстиль. Широкий асортимент магазинів може задовольнити потреби навіть найвибагливіших клієнтів. Магазин тканин Текстиль-Контакт має каталог текстилю, який налічує понад 30 тисяч позицій тканин від найкращих виробників.

Крім виготовлення та продажу тканин, компанія також бере активну участь у житті країни. На державні свята компанія Текстиль-Контакт готує вбрання для пам'ятників у центрі міста, також бере участь у щорічному тижні моди. Для багатьох покупців мережа магазинів Текстиль-Контакт вже стала звичним місцем для закупівлі тканин, оскільки завжди є вибір та безперечна якість.

Музею Текстиль-Контакт виповнюється 1 рік!

2020 рік приніс багато метушні у світ, а також змінив її звичну течію. Але, нагальні проблеми не можуть затьмарити два гучні ювілеї компанії Текстиль-Контакт. У квітні 2020 року підприємство відзначило 25-річчя успішної діяльності на ринку легкої промисловості. Планувалося гучне свято, але карантин, як відомо, все змінив.

Також цього дня виповнився перший рік існування музею Текстиль-Контакт. За роки роботи накопичилося багато архівних матеріалів, які наразі успішно радують око відвідувачів. Серед них: фотографії, сувеніри, книги, календарі та аксесуари з різних конкурсів.

Відвідати музей Текстиль-Контакт може кожен охочий, тому що оплата за вхід – лише один гудзик.