Модні тенденції 2020: якого кольору вибрати штори та завіси?

Штори – це незамінний аксесуар у кожному будинку. Від правильно обраного матеріалу тканини, а також забарвлення може залежати стиль приміщення. Варто відзначити, що при створенні кімнати в стилі прованс дизайнери рекомендують вибирати штори з легких напівпрозорих тканин. А для стилю хай-тек можна сміливо купувати штори темно-синього або навіть чорного відтінку. Купити якісні тканини можна у магазині Текстиль-Контакт за доступними цінами для всіх споживачів.

Що за компанія Текстиль-Контакт?

Все велике починалося з малого, так сталося з компанією Текстиль-Контакт. Рівно 25 років тому молодий підприємець Олександр Соколовський ухвалив відважне рішення та зареєстрував підприємство. Першим серйозним завданням компанії Текстиль Контакт була поїздка до Узбекистану за якісними тканинами. Варто зазначити, що дев'яності – це був час, коли в країні панував дефіцит, а придбати безліч товарів було практично неможливо. Саме тому довелося вирушити у поїздку та на умовах бартеру привезти якісний текстиль. Велика партія тканин миттєво розлетілася серед українських фабрик та ательє, багато з яких і досі є клієнтами компанії Текстиль-Контакт.

Сьогодні група компаній Текстиль-Контакт – це група, яка діє у багатьох напрямках текстильної сфери. Також успішно працюють мережа гіпермаркетів «Тканини» та великий онлайн гіпермаркет. Безліч замовлень та задоволені клієнти, які роблять покупки повторно, – це найкраще досягнення та визнання успіху.

Які тканини для штор та завіс модні в 2020?

Величезною перевагою магазину тканин Текстиль-Контакт є те, що асортимент налічує понад 30 тисяч позицій. Купити можна будь-яку тканину, від звичайної однотонної бязі, до розкішного шовку та хутра. Залежно від побажань кожен покупець може зробити правильний вибір.

Штори, портьєри, фіранки та ламбрекени – це елементи декоративного прикраси віконного отвору. Залежно від побажань людина може використовувати один аксесуар або створити привабливу комбінацію.

Найчастіше застосовується комбінація штор та фіранок. Саме такий комплект залишається актуальним у 2020 році.

Тканини для штор Текстиль-Контакт, які є найбільш актуальними в сезоні 2020:

  • Жаккард;
  • Організація;
  • Льон.

Жаккард – це спосіб плетіння волокон, який утворює привабливий рельєфний малюнок на поверхні текстилю. За складом тканина жаккард може бути натуральною або синтетичною. Матеріал добре піддається фарбуванню, тому можна знайти матеріал будь-якого відтінку. Жаккард добре піддається обробці, тому тканина часто використовується для виготовлення штор, фіранок, декоративних наволочок та інших елементів домашнього декору.

Органза – це текстильний матеріал, який виготовляється шляхом щільного скручування ниток натурального чи синтетичного походження. Головна особливість тканини – це привабливий блиск на зовнішній поверхні, завдяки якому текстиль часто використовується для виготовлення штор та елементів декоративного прикраси інтер'єру.

Льон – це натуральний матеріал рослинного походження, який використовується для виготовлення предметів одягу та елементів домашнього текстилю. Тканина легко стирається руками або у пральній машинці, не схильна провокувати алергії та надовго зберігає привабливість. Саме за рахунок таких ключових елементів, лляна тканина часто використовується для пошиття штор та фіранок на кухню або дитячу кімнату. Купити льон у магазині Текстиль-Контакт можна за доступною ціною оптом та в роздріб.