Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів: відзначаємо разом з еко сумками від Текстиль-Контакт

Щорічно в багатьох європейських країнах, 3 липня, відзначається день захисту екології. Екологія – складна система, завдяки чистим водам людина може жити, а не існувати. Лісові тварини можуть втамовувати спрагу, купатися і жити в прийнятному середовищі. Повітря – це те, що дає нам життя. Дихати свіжим і чистим повітрям означається захищати свій організм від складних захворювань. Але, зараз в світі спостерігається дуже складна екологічна ситуація, а в деяких країнах масштаб лих досяг рівня катастрофи.

Чому важливо піклуватися про екологію?

Турбота про екологію особливо важливий аспект в сучасному світі. Міська індустрія, мільярди заводів і комбінатів, видобуток нафти і переробка металів – все це без належного очищення максимально шкодить екології.

Недобросовісні підприємці не думають про наслідки в ті моменти, коли спускають перероблені рідини в річки, моря і океани. Також не думають про майбутнє аграрії і фермери, які використовують хімічні добавки при посадці рослин в грунт. Але найнебезпечнішим для екології є масове забруднення сміттям, який не схильний до розкладання.

Згідно зі статистикою, щодня кожна друга людина на планеті використовує пакет з поліетилену або пластику для продуктів харчування і промислових товарів. Відповідно через деякий час, цей пакет буде викинутий на смітник. Поліетилен і пластик – два матеріали, створені багато років тому шляхом поєднання хімічних компонентів. Небезпечні для життя людини матеріали не схильні до розщеплення в грунті і залишаються гнити навіки в землі, вражаючи негативними речовинами і навколишні території.

Найбільш сумна екологічна картина спостерігається в таких країнах як Індія, Китай і Саудівська Аравія. Варто відзначити, що остання країна відзначена найбільш забрудненою з величезною кількостю викидів токсичних речовин в повітря. Місцевим жителям залишається тільки співчувати і радити задуматися про своє майбутнє.

Україна, незважаючи на велику кількість комбінатів, фабрик і виробничих цехів, поки що знаходиться в середині списку і ситуація ще можна виправити.

Як в Європі і Україні борються за чистоту екології: що це еко сумка?

В багатьох країнах європейського союзу, не тільки в день екології, а на постійній основі намагаються піклується про чистоту екології. В першу чергу це:

  • Будівництво заводів з переробки сміття та відходів;
  • Відмова від поліетилену і пластику в супермаркетах і магазинах промислових товарів;
  • Високі суми штрафів за викидання сміття поза сміттєвий кошик.

Можливо суворість правил, або ж людський розум, але все ж через деякий час люди звикли піклуватись про своє здоров’я і майбутнє.

В Україні, день захисту екології не є святом державної важливості і може не всі про нього здогадуються. Але все ж багато небайдужих в цей день вирішили відмовитися від поліетиленових пакетів при покупці продуктів в супермаркетах і ринках.

І в минулому році це стало ще набагато простіше – компанія Текстиль Контакт запустила виробництво еко сумок.

Еко сумка від Текстиль-Контакт – це спеціальний текстильний виріб, в який можна складати покупки, ходити на ринок, в університет або відвідувати школу. Сумки виготовляються з натуральної бавовни, не містять синтетики і токсичних компонентів. Еко сумка приємна на дотик, легко складається в вузлик і розміщується в основний сумці.

Еко сумка може бути неокрашенною або яскравого відтінку, з нанесеним принтом або вишивкою. Особливі поціновувачі моди прикрашають свої еко сумки візерунками з бісеру або намистин. У будь-якому випадку декоративні прикраси не несуть ніякої шкоди навколишньому середовищу.

За словами засновника компанії Текстиль-Контакт, піклуватися про навколишнє середовище та екологічну ситуаціїю зобов’язаний кожен житель держави. Лише спільними зусиллями вдасться виправити ситуацію, поліпшити своє життя і життя майбутнього покоління.