Найкращі тканини для шкільних спортивних костюмів від Текстиль-Контакт

Спортивні костюми є незамінним одягом для кожного школяра. Основними вимогами, яким повинна відповідати спортивна тканина – це комфорт при носінні, структура, що дихає (пропускає повітря), відсутність токсичних барвників.

Важливо також враховувати особливості дитячої шкіри, тому матеріал для шкільного спортивного костюма має бути гіпоалергенним, добре пропускати повітря, не створювати парниковий ефект. При цьому бути міцним і не втрачати форму при інтенсивному носінні.

Звернувшись до магазину Текстиль-Контакт, завжди можна підібрати найкращий варіант тканини для шкільного спортивного костюма.

Тканина для спортивних костюмів, яку пропонує Текстиль-Контакт, має такі властивості:

 • повітропроникність - дає можливість тілу, яке піддається фізичним навантаженням, безперешкодно дихати;
 • водовідштовхування - тканина повинна витримувати не тільки невеликі бризки води, але і захистити від сильного дощу;
 • захист від впливу холодного сильного вітру, дуже небезпечний для розігрітого фізичними навантаженнями тіла;
 • гігроскопічність - тканина повинна оперативно вбирати надлишки поту і виводити їх на зовнішній бік одягу;
 • вентильованість - швидке виведення надлишків тепла, щоб запобігти перегріву тіла та убезпечити його від отримання термічного удару;
 • термоізоляція – в умовах холоду підтримка прийнятної температури під одягом;
 • висока міцність.

Крім того при виборі спортивної тканини важливо звернути увагу на таке:

 1. матеріал повинен бути м'яким і приємним на дотик;
 2. мати гарну еластичність, щоб не сковувати рухів при заняттях спортом під час уроку фізкультури;
 3. не накопичувати статичну електрику (не електризуватися).

Магазин тканин Текстиль-Контакт пропонує широкий асортимент тканин для пошиття шкільних спортивних костюмів.

Одна з найважливіших характеристик спортивної тканини - це її склад. Завжди вважалося, що для занять спортом найкращим є одяг з натуральних тканин, таких як бавовна та льон.

Спортивна тканина з бавовни або льону добре пропускає повітря і непогано вбирає піт, але погано і довго сохне, завдаючи дискомфорту. Постійний контакт шкіри із просоченою потім тканиною може викликати у дітей появу алергії.

У спортивної тканини з натуральних матеріалів є ще один істотний недолік - швидке зношування та деформація.

Більш комфортним для занять у спортзалі буде одяг із синтетичних матеріалів, які розроблені спеціально для спорту. Такі тканини мають високу гігроскопічність і водопроникність. Здатні швидко вбирати і випаровувати вологу.

Зручні у використанні та сучасні суміші. Вони зносостійкі та безпечні для здоров'я, дозволяють шкірі дихати і не сковують рухів школяра.

У Текстиль-Контакт покупці можуть придбати різні спортивні тканини, зокрема:

 • фліс - синтетичне легке трикотажне полотно. З хорошими дихаючі та теплоізоляційні властивості, зносостійке. Не викликає подразнень на шкірі, пухнасте і приємне на дотик, зручне в носінні, не меніться. Використовують для пошиття товстянок, курток, пледів, а в деяких демісезонних речах флісова тканина, попередньо просочена водовідштовхувальним складом, замінює верхній шар;
 • плащівка - синтетичний міцний текстиль із структурою «ріп-стоп». Тонкий, дуже легкий, з водовідштовхуючими властивостями. Стійкий до дії води, механічних впливів та розривів, захищає від вітру, не вигоряє, практичний. Широко використовується із застосуванням сітчастої підкладкової тканини у пошитті шкільних спортивних костюмів та іншого спортивного молодіжного одягу;
 • трикотаж адідас - щільний, м'який трикотаж. Має чудові теплоізоляційні властивості, гігроскопічний, зносостійкий. Комфортний, приємний до тіла. Вироби з трикотажу неймовірно зручні при повсякденному носінні, відрізняються м'якістю, гарною еластичності, довговічністю. Трикотажні тканини завжди приємні до тіла, не викликають неприємних відчуттів;
 • велюр - один з кращих матеріалів для виробів для дівчаток, він має більш ошатний вигляд, але вимагає дбайливого догляду;
 • натуральні матеріали – до них належать тринитка «футер» або кулірка, виготовлені зі 100%-ного бавовнику.

У Текстиль-Контакті можна придбати тканини, в канву яких вплітаються нитки з декількох матеріалів. Йдеться про трикотаж – він складається з бавовни на 30% і з поліестеру на 70%, – біфлексі, тринитках, двонитках та інших матеріалах.

Відмінність тканин, пропонованих Текстиль-Контакт полягає не тільки в компонентах, а й у зовнішньому вигляді – тканини для спортивного одягу можуть бути як однотонними, так і різнокольоровими, з нанесеними на них принтами. У магазині тканин Текстиль-Контакт можна купити тканину для шкільного спортивного костюма за вигідною ціною. У каталозі представлені тканини, які відповідають усім вимогам, що висуваються до одягу для зайняття спортом.

Деякі тканини створені з антибактеріальними властивостями, необхідні для активного заняття спортом, підійдуть рухливим дітям.

Компанія Текстиль-Контакт має у своєму розпорядженні велику кількість роздрібних точок продажу спортивної тканини, а також інтернет-гіпермаркет швейних матеріалів, в яких є величезний вибір текстильної продукції. Тут можна здійснювати роздрібні та оптові закупівлі, придбати будь-яку тканину та у будь-якому обсязі в мінімальні терміни. Причому торгові точки розраховані на будь-якого споживача, тому працюють за зручним графіком і без вихідних. Завдяки широкому асортименту споживачі мають можливість швидко визначитись із необхідною тканиною.

Особливе значення Текстиль-Контакт приділяє якості запропонованої продукції та послуг. Кожна партія тканин проходить багато перевірок на відповідність світовим стандартам і це підтверджується спеціальними сертифікатами. Компанія Текстиль-Контакт також пропонує якісні послуги з доставки.