Креп, джинс чи еко шкіра для пошиття весняної спідниці: модні поради від Текстиль-Контакт

Одним із головних предметів жіночого одягу є спідниця. Маючи в гардеробі гарну спідницю та кілька кофтинок та блузок різних фасонів, можна щодня виглядати по-новому.

Яку тканину обрати для пошиття весняної спідниці? Компанія Текстиль-Контакт пропонує модні поради.

Купити тканину Текстиль-Контакт пропонує в мережі магазинів тканин або в інтернет-магазині tk.ua.

Яка тканина для спідниці краща?

Для пошиття весняної спідниці можна зупинити увагу на кількох різновидів тканин. Це такі тканини, як креп, джинс або екошкіра.

Виготовлення кріплення

Креп - це ціла група різних за своїм складом тканин, що відрізняються особливою шорсткою поверхнею. У процесі виготовлення кріплення використовуються скручені нитки, що чергуються праворуч і ліворуч, причому напрямок скручування пересічених ниток завжди протилежний. Після відпарювання нитки частково розкручуються, у результаті отримують рельєфний, дуже міцний і пружний матеріал.

Виготовляється креп з різних волокон: шовку, вовни, бавовни чи синтетики.

До плюсів крепу можна віднести міцність, довговічність, презентабельний зовнішній вигляд і наявність великого вибору різних видів тканини, це і креп-сатин і креп-шерсть і креп-стрейч та багато інших на будь-який смак. З різних видів крепу можна пошити і ділову класичну весняну спідницю і легку спідничку.

Мінусом тканини є деяка складність у догляді та висока ціна. Крім того, креп погано тягнеться, що треба враховувати при придбанні тканини.

Модну весняну спідницю можна пошити із джинсової тканини. Текстиль-Контакт пропонує різні види джинсової тканини, які відрізняються за складом, фарбуванням, іншими характеристиками, але всі вони у своєму складі містять бавовну.

Виготовлення джинсів

При виготовленні джинси використовується саржеве переплетення ниток, внаслідок чого тканина виходить із чітким рельєфним діагональним рубчиком. Характерною особливістю матеріалу є особливий вид фарбування. Фарбуються лише поздовжні нитки основи, завдяки чому з вивороту тканина виходить набагато блідіша.

Тканина джинсу славиться міцністю та надійністю. Весняна спідниця з джинси відрізняється універсальністю, привабливим зовнішнім виглядом, зручністю та комфортом. Крім того, джинса добре пропускає повітря, захищає від вітру, добре вбирає вологу, не електризується та не пропускає пил.

Недоліки джинси зумовлені натуральним складом. Бавовна після прання може дати усадку і стати жорсткішою. Крім того, матеріал вицвітає і з часом витирається на місці складок.

Тим не менш, весняна спідниця з джинси має бути в кожному гардеробі. Виріб можна прикрасити мереживом, пряжками, нашивками, заклепками.

Чудовим матеріалом для спідниці є екошкіра.

Виготовлення екошкіри

Екошкіра - це матеріал, що складається з двох шарів: основи та верхнього шару. Основа є ткане полотно. Зверху наноситься шар полімеру та забарвлюється у потрібний колір. Чим більший шар полімерного покриття, тим міцнішою і жорсткішою виходить тканина. Після обробки тиском екошкіра набуває характерного малюнку та текстури поверхні. Завдяки тканій основі, екошкіра добре пропускає повітря, чудово переносить температурні перепади, не тріскається, не скручується і не дубіє.

До недоліків матеріалу можна віднести властивість нагріватися на сонці і те, що подряпини та пошкодження на тканині практично неможливо закласти.

Незважаючи на це, весняна спідниця з екошкіри є яскравим, екстравагантним та практичним предметом жіночого гардеробу. Залежно від фасону, таку спідницю можна використовувати і у повсякденному житті та носити у свята. Спідниця з екошкіри здатна підкреслити фігуру, зробить її привабливішою.

Перевагою спідниці з екошкіри є і те, що у використанні такий матеріал абсолютно безпечний та екологічний, оскільки основою є бавовняна тканина. Крім того, виріб з екошкіри виглядає ефектно і дорого, причому купівля цієї тканини в Текстиль-Контакт досить вигідна в економічному плані.

Де придбати тканину

У Текстиль-Контакт можна знайти тканини для спідниць на весну різного дизайну, кольору та текстури.

Асортимент тканин у Текстиль-Контакт налічує близько 30 тис. найменувань із 25 країн світу. Завдяки широкому асортименту споживачі мають можливість визначитися з необхідною тканиною. Усі текстильні матеріали є у максимальній кількості, а склади постійно поповнюються необхідними товарами.