Компанія «Текстиль-Контакт» взяла участь в конференції «Інноваційні технології у виробництві: військове обмундирування, спецодяг, засоби захисту»

Компанія “Текстиль-Контакт” взяла участь в конференції “Інноваційні технології у виробництві: військове обмундирування, спецодяг, засоби захисту”, яку 27 жовтня провела Українська асоціація підприємств легкої промисловості за підтримки Кабінету Міністрів України.

У своєму виступі директор компанії “Текстиль-Контакт” Олександр Дмитренко заявив про відновлення виробництва тканини нашою компанією. “Ми взяли під власне управління виробничі потужності Богуславського Текстилю та після короткої стадії перезавантаження почали виробництво тканини і модернізацію потужностей,” – сказав він.

Це дозволить нашій компанії значно поліпшити якість тканин українського виробництва для обмундирування та спецодягу, почати випуск брезентової тканини на власних виробничих потужностях і більш гнучко реагувати на потреби ринку.

Дякуємо Українську асоціацію підприємств легкої промисловості і особисто Тетяну Ізовіт за запрошення і організацію конференції.