Карантин: на фабриці Текстиль-Контакт замість суконь запущено виробництво захисних костюмів

17 березня 2020 року у зв'язку з пандемією коронавірусу у світі, Текстиль-Контакт зачинив двері своїх гіпермаркетів на час карантину, а вже 19 березня командою Текстиль-Контакт було прийнято рішення тимчасово призупинити виробництво суконь та запустити виробництво засобів індивідуального захисту: захисних костюмів, масок, бахіл, нарукавників.

Таке рішення було ухвалено, щоб забезпечити країну, зокрема медиків, захисним одягом, а працівників – роботою.

Зразки продукції

Першочерговий асортимент виробів та технічні характеристики матеріалів, необхідних їх виготовлення, було визначено буквально протягом кількох годин. 20 березня чернігівська швейна фабрика ТК-Стиль виготовляє перші зразки виробів, що затверджуються у центральному офісі Текстиль-Контакт. Потім оперативно розробляються Технічні умови ТУ У-14.1-32043747-030: 2020 «Одяг захисний. Загальні технічні умови», які набувають чинності з 22 березня.

І з 23 березня швейна фабрика ТК-Стиль запускає серійне виробництво виробів за цим ТУ. Потім до виробництва захисних виробів приєднуються ще дві швейні фабрики ТК-Лубни та ТК-Коростень.

31 березня 2020 року отримано погодження від Головного Управління Держпраці по Київській області на введення в обіг заявлених зразків продукції. Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи за номером № 12.2-18-1/6855, згідно з яким об'єкти експертизи відповідають необхідним критеріям безпеки, було отримано Текстиль-Контакт 2 квітня 2020 року.

Матеріали

Захисний одяг, а саме: комбінезони захисні з капюшоном, фартухи, бахіли, нарукавники, шапочки з екранами, виготовляються підприємствами Текстиль-Контакт із бавовняних, сумішових та синтетичних тканин, а також нетканих матеріалів, що мають спеціальні просочення та покриття.

Тканини в Текстиль-Контакт завжди використовуються лише відмінної якості. Наприклад, для виробництва захисних масок багаторазового використання використовується ситець (зі 100% бавовни) власного виробництва Чернігівського комбінату, що входить до холдингу Текстиль-Контакт. Такі маски можна прати та гладити.

Захисні костюми виробляються одноразові та багаторазового використання. Одноразові костюми виготовляються із спанбонду.

Спанбонд - безпечний синтетичний нетканий матеріал, який утворюється з розплавленого полімеру і має антиалергенні властивості, і що найголовніше - передбачає стерильну обробку. Матеріал тонкий, легкий, при цьому міцний, нетоксичний, не електризується, доступний за ціною.

Комбінезони

Одноразові захисні костюми виробництва Текстиль-Контакт додатково можна укомплектувати бахилами на зав'язках та одноразовими нарукавниками (також із спанбонду), а також екран-маскою, фартухом або побутовою маскою із ситцю.

Багаторазові захисні комбінезони виготовляються із водостійкої плащової тканини болоння, болоння-вива, тканини оксфорд або спеціальної медичної тканини.

Ціна одного комбінезону багаторазового використання становить від 420 до 594 гривень та залежить від моделі. Всі представлені моделі водостійкі та здатні витримувати від 20 до 40 прань.

Комбінезони багаторазового використання виробництва Текстиль-Контакт захищають від попадання на тіло пилу, вологи, бруду та води, що відповідає вимогам санепідемслужби.

Тендер ДП «Медичні закупівлі України»

У квітні 2020 року компанія Текстиль-Контакт отримала запрошення від ДП «Медичні закупівлі України» взяти участь у тендері на постачання 90 тисяч захисних костюмів для українських медиків. Запропоновані зразки повністю відповідали необхідним вимогам і Текстиль-Контакт виграв тендер.

Текстиль-Контакт сьогодні працює для забезпечення захисту не лише медиків, а й співробітників аеропортів, вокзалів, поштових операторів, кур'єрів та інших працівників, які працюють із величезною кількістю людей, а також всього населення країни.

Де купити

Придбати захисні костюми у Києві в будь-якій кількості можна в інтернет-магазині Текстиль-Контакт. Замовлення приймаються як від роздрібних, і від оптових покупців. Обробка та відправка замовлень здійснюється з 9:00 до 18:00 у робочі дні. Пункт видачі замовлень на період карантину не працює, але адресна доставка провадиться по всій території України.