Яку тканину та утеплювач вибрати для дитячого зимового комбінезону?

Зимові дитячі комбінезони – це чудова можливість для дітей відчути себе вільніше і розкутіше, навіть у найхолоднішу пору року. Існують звичайні дитячі комбінезони для зими та термокомбінезони. Звичайні комбінезони розраховані на температурний режим від 0 до - 7 градусів, а термокомбінезони - найбільш широкий температурний діапазон від +5 до -30 градусів (залежно від якості та кількості наповнювача).

Як вибрати тканину для пошиття дитячого комбінезону?

Вибираючи матеріал для верхнього покриття комбінезону, потрібно звертати увагу на те, що він повинен бути нешкідливим, дихаючим та водовідштовхуючим. Всі вони просякнуті спеціальним складом і роблять тканину стійкою до намокання.

Різновиди

Найкращими тканинами представленими компанією «Текстиль-Контакт» для виготовлення верхнього покриття зимових комбінезонів є:

 1. Поліамід.
 2. Нейлон.
 3. Кордура.
 4. Болонья.

Поліамід та нейлон – різновиди синтетичних тканин, властивості яких дуже близькі до натуральних матеріалів та мають свої якісні характеристики:

 • міцність;
 • легкість фарбування;
 • зносостійкість;
 • водонепроникність;
 • еластичність;
 • морозостійкість.

Кордура – ​​продукт високих технологій та суперміцний матеріал. За рахунок особливої ​​фактури витримує до 15 000 циклів тертя, належить до різновиду нейлонових тканин, в основі яких лежить поліамід, і має низку позитивних властивостей:

 • стійкість до стирання та порізів;
 • водостійкість (до 5000 мм водяного стовпа);
 • висока повітропроникність;
 • густина;
 • тривалий термін експлуатації.

Виробам із тканини кордуру не страшні ніякі напасті: ні вітер із дощем, ні механічні та силові навантаження. У комбінезоні з неї дитина може прокотитися з гірки багато разів, не ризикуючи пошкодити верхній шар.

Тканина болоння також відноситься до синтетичних матеріалів і має ряд переваг:

 • формостійкість та практичність;
 • легкість;
 • вологонепроникність;
 • естетичність;
 • універсальність.

З болоньї виходять шкарпетки, які добре витримують тривалу негоду, відштовхуючи воду, не мнуться і миттєво сохнуть.

Асортимент каталогу магазину тканин компанії «Текстиль-Контакт» вражає різноманітністю матеріалів для пошиття дитячих зимових комбінезонів, пропонуючи на вибір якісну тканину за прийнятною ціною.

Який вид зимового теплоізолятора вибрати для дитячого комбінезону?

Хороший зимовий комбінезон повинен мати якісний утеплювач, саме він зберігає тепло, створює сухий мікроклімат та комфорт, дозволяючи тілу дитини дихати та не потіти. Сучасні дитячі комбінезони часто шиють із використанням натуральних утеплювачів: гусячий пух-перо, овчина та шерсть. І, відповідно, синтетичних утеплювачів: холлофайбер, синтепон, тинсулейт тощо.

Склад, характеристики

 1. Гусячий пух-перо – натуральний популярний утеплювач, з хорошими теплоізоляційними характеристиками, легкістю та довговічністю. Хоча може викликати у дітей алергію. У комбінезоні з гусячим пухом активній дитині може бути жарко навіть за температури вище – 15.
 2. Овчина та вовна є гіпоалергенним та якісним утеплювачем. Вони відмінно тримають тепло, легкі та комфортні в носінні, в основному використовуються для виготовлення комбінезонів дітям до 1 року. У зимовому одязі для дітей вони пошиті у вигляді підстібки, що легко відстібається.
 3. Холлофайбер – популярний синтетичний утеплювач дитячого одягу у вигляді невеликих пружних кульок. Досить об'ємний, але легкий, має хороші теплозахисні якості та розрахований на температуру від – 5 до – 30°С.
 4. Синтепон – дуже відомий та найпростіший нетканий утеплювач. Найменше дихаючий з усіх видів утеплювачів і розрахований на температуру від +12 до - 8.
 5. Мікроволоконний сучасний утеплювач тинсулейт називають штучним пухом, він складається з тонких волокон, навколо яких створюється повітряний прошарок і за рахунок цього він набагато краще зберігає тепло. Зимові дитячі комбінезони з тинсулейту можна носити в мороз при -30 - 40 С.

Де купити тканину та утеплювач для пошиття зимового комбінезону оптом від виробника?

Вибрати відповідний варіант, ознайомитись з усім асортиментом та купити оптом та в роздріб тканини та утеплювачі високої якості для пошиття дитячого зимового комбінезону можна на сайті інтернет-магазину «Текстиль-Контакт».

Каталог компанії налічує більш ніж 30 тисяч позицій текстильної продукції, серед якої можна знайти розділ тканин для дитячого одягу та купити матеріал для пошиття комбінезону на зиму оптом або в роздріб від виробника за найнижчою ціною в Києві та Україні.