Які тканини для постільної білизни вибрати на зиму? Поради від Текстиль-Контакт

Текстиль-Контакт – це група компаній, яка займається оптовими закупівлями та продажем тканин з багатьох країн Європи та Азії. Також до холдингу ТК-Груп входять фабрики та комбінати з самостійного виготовлення текстилю та готової продукції. Знайти ідеальний товар і зробити свій вибір максимально просто за рахунок того, що каталог магазину тканин Текстиль-Контакт налічує понад 30 тисяч позицій. Особливе місце серед них займають тканини для пошиття постільної білизни.

Які тканини краще вибирати для пошиття постільної білизни?

Постільна білизна – це елемент домашнього текстилю, який використовується у кожному будинку. Постільна білизна допомагає зберегти матрац ліжка чистим та продовжити його термін служби. У багатьох випадках постільна білизна – це прикраса спальні, можливість внести яскравий акцент в інтер'єр приміщення. Саме з метою краси та розкоші, багато споживачів вибирають натуральний та штучний шовк для пошиття постільної білизни. Перевагою тканини для постільної білизни, окрім естетичної привабливості, є можливість відчути приємний холодок, який особливо актуальний у теплу пору року. Також матеріал легко піддається фарбуванню, тому на ринку текстилю можна зустріти натуральний та штучний шовк будь-якого відтінку.

Ніколи не виходить із моди і не втрачає актуальності тканини для постільної білизни на основі бавовни. Бавовна – це текстильний матеріал натурального рослинного походження, який має низку переваг. Основними є:

 • М'якість та тактильна приємність;
 • Легкість у догляді;
 • Доступна ціна;
 • Довговічність;
 • Привабливість (бавовна добре піддається фарбуванню і тому можна зустріти у продажу абсолютно будь-який відтінок);
 • Чи не схильність провокувати алергічні реакції на шкірі;
 • Легкість у використанні (матеріал легко і без проблем піддається обробці, тому виготовити самостійно постільна білизна з бавовни може навіть майстриня-початківець).

Але через досить тонкий склад тканин, ці матеріали не зовсім підходять для використання в холодну пору року. На осінь та зиму краще вибрати постільну білизну з більш щільних текстильних матеріалів.

Яка тканина підходить для постільної білизни на зиму?

Для постільної білизни на осінь та зиму, коли температура за вікном досягає менше трьох градусів тепла, варто звернути увагу на фланель.

Фланель - це текстильний матеріал, який виготовляється з натуральних бавовняних волокон, але також може мати у складі невелику кількість синтетики. Особливість саржевого переплетення волокон забезпечує матеріал ніжним ворсом та пухкою фактурою. Саме за рахунок цього матеріал приємний на дотик, не схильний провокувати алергічні реакції і цілком зігріває в холодну пору року.

Серед переваг фланелі можна відзначити:

 • Матеріал приємний на дотик і не схильний провокувати подразнення на шкірі;
 • Швидко зігріває в холодну пору року і схильний затримувати тепло надовго;
 • Легко піддається фарбуванню, тому буває гладко забарвленим, а також із набивними зображеннями. Такий матеріал часто використовується для пошиття постільної білизни та піжам для дитини;
 • Досить міцний та довговічний;
 • Фланель добре пропускає повітря та дозволяє шкірі без проблем дихати.

Безперечною перевагою фланелі є ціна. Текстильний матеріал є більш ніж доступним для кожного покупця.

Де купити якісну тканину для зимової постільної білизни?

Купити якісну фланелеву тканину для постільної білизни можна в інтернет-магазині Текстиль-Контакт. Каталог продукції налічує величезну різноманітність текстилю, де навіть найвибагливіший клієнт знайде для себе ідеальний варіант. Широке розмаїття кольорів дозволить купити тканину в Текстиль-Контакт для пошиття постільної білизни для дорослої та дитини.