Якісна тканина для шкільної форми від Текстиль-Контакт: як вибрати?

Текстиль-Контакт пропонує своїм покупцям шкільну тканину найвищої якості, яка відповідає всім міжнародним стандартним нормам. Матеріал для пошиття шкільного одягу має приємні тактильні відчуття та безпечний для дитячого організму. У наших каталогах представлені зразки тканин з детальним описом різних фактур та кольорів.

Тканина для шкільної форми: її види та якісні характеристики

Перевагу необхідно віддати полотнам з високою гігроскопічністю, гарною циркуляцією повітря та теплообміном. Необхідно враховувати особливості шкіри дитини, тому матеріал обов'язково повинен мати гіпоалергенні, еластичні властивості. Такі якості притаманні штучним та сумішевим полотнам.

Що стосується тканин зі 100% бавовни та вовни без додавання еластину, то вони мають чималу вартість і вимагають кропіткого догляду. Вже після першого прання одяг може дати усадку. Згодом на вовняному одязі утворюються катишки.

Для пошиття шкільної форми найбільш потрібні такі полотна:

 • Пікачу. Одна з найпопулярніших тканин. До її складу входять 10% еластичних волокон та 90% поліестеру, тому вона може тягтися в одну або обидві сторони. Одяг чудово триматиме форму. Матеріал досить м'який, щільний та міцний;
 • Полівіскоза. В основу полотна входять нитки поліестеру та віскози. Має відмінну гігроскопічність, повітропроникність. Волокна добре піддаються фарбуванню текстильними фарбами, завдяки цьому шкільна форма може бути різних кольорів;
 • Шотландці. Красива, тепла, міцна тканина в клітці. Виготовляється з бавовняних або вовняних волокон із додаванням у пряжу синтетичних ниток. Завдяки саржевому плетенню полотна мають рельєфну структуру. Матеріал досить зносостійкий та надовго зберігає первісний зовнішній вигляд. Матерія вимагає під час пошиття відповідності малюнку (клітини). Тому рекомендується брати матеріал із невеликим запасом.

Замовити тканину для шкільної форми можна в інтернет-магазині «Текстиль-Контакт» у будь-якому метражі за вигідною ціною. Компанія постійно проводить сезонні розпродажі та акції.

Як вибрати тканину для шкільної форми

Щоб не потрапити на неякісну тканину, не варто орієнтуватися лише на ціну. При виборі матеріалу необхідно врахувати всі його характеристики:

 • зминання;
 • стійкість до зачіпок та інших пошкоджень;
 • здатність зберігати насиченість кольору;
 • циркуляція повітря;
 • гігроскопічність;
 • електризуваність.

Слід вибирати міцну тканину, яка зберігає форму і не протирається на ліктях та колінах. Важливу роль відіграє вага матеріалу, важка тканина приноситиме дискомфорт дитині. Ідеальним варіантом для виготовлення форми - щільний матеріал в основу, якого входить бавовна, шерсть або віскоза з співвідношенням синтетичних волокон. Невеликий % синтетики у складі потрібен, таким чином зменшується зминання виробу, збільшиться міцність, зносостійкість.

Не варто забувати і про підкладку. Якщо в основу матерії входить менше 50% віскози, таку матерію краще не купувати.

Рекомендації щодо догляду

Перед тим як купити тканину текстиль контакт, необхідно ознайомитися з рекомендаціями щодо догляду.

 1. Прати в автомат-машинці при 30-40 ° C;
 2. Кількість оборотів не більше 700;
 3. Використовувати миючий засіб, що не містить відбілювача;
 4. Сушити одяг далеко від прямих сонячних променів;
 5. Прасувати рекомендується з вивороту, через вологу марлю.
 6. Зберігати вироби в шафі у підвішеному стані, використовуючи плічка.