З якого матеріалу краще вибрати утеплену піжаму для дитини? Варіанти з каталогу Текстиль-Контакт

У процесі пошиття дитячого одягу головним аспектом вважається матеріал. Тканина для дитячої піжами має бути безпечною, міцною, надійною та повністю відповідати встановленим санітарним нормам. Для пошиття дитячого одягу необхідно вибирати натуральні матеріали, адже шкіра дитини повинна дихати та почуватися комфортно під час сну. Важливо пам'ятати і про сезонність використання цього виробу. Для теплих ночей варто підбирати легені, полотна, для зимового періоду, навпаки теплі, з невеликим начісом або щільнішим плетінням подвійних ниток. Піжама має викликати алергію, дискомфорт.

Види, переваги утеплених тканин

Звичайно ж, підбирати необхідно 100% натуральні тканини або з невеликим додаванням синтетики, проте відсотковий вміст їх не повинен перевищувати 10%. Як відомо, присутність еластичних або штучних волокон у складі натуральних полотен, тільки покращують їх якісні характеристики, продовжують експлуатаційний термін.

Найбільш затребуваними у батьків, звичайно ж, вважаються бавовняні матеріали. Вони дозволяють дитячій шкірі дихати, не викликають подразнень. Крім того, бавовна це чудовий варіант для будь-якого сезону. У літній період бавовняні вироби забезпечують циркуляцію повітря, а взимку зберігає температуру тіла. Не варто забувати, що у дитини теплообмін відрізняється від дорослої, малюки легше замерзають і перегріваються, тому тканину необхідно ретельно підбирати.

  1. Фланель. Полотна створюються з товстих ниток, переплетених за допомогою полотняного методу. Тканина може мати начісування як з обох, так і з одного боку. Вироби із такої матерії добре зберігають тепло.
  2. Байка. Натуральна, м'яка, приємна гіпоалергенна тканина. Полотна можуть бути виткані як з саржового, так і з полотняного переплетення бавовняних волокон. Досить відомий матеріал для пошиття дитячого одягу, що утеплює, піжам.
  3. Махра широко затребувана більше для виробництва дитячих костюмів для сну, так як гігроскопічний матеріал, має приємні тактильні відчуття. Натуральна махра - дуже затишна, холодної пори вироби з махри подарують дитині спокійний і міцний сон.

Крім перелічених вище видів існує утеплений трикотаж, який також вважається кращим матеріалом для дитячих піжам. Трикотаж текстиль контакт дозволяє створювати комфортну атмосферу для сну та зберегти тепло у зимовий час.

  1. Інтерлок. Трикотажне бавовняне полотно. Тканина м'яка, ніжна, тому рекомендується для пошиття дитячої білизни. Вироби з інтерлок практично не розтягуються і не розпускаються, добре пропускають повітря, дозволяють шкірі дихати. У такій піжамі дитині замерзнути не так просто, адже матеріал має підвищену теплоізоляцію. Підходить на будь-який сезон.
  2. Кулірка. Гладке, тонке, натуральне трикотажне полотно, яке не тягнеться завдовжки і добре розтягується завширшки. Активно використовується для пошиття дитячих речей, постільної білизни, домашнього одягу. Добре тримає форму завдяки своїй еластичності.
  3. Футер. Незвичайний трикотаж, що вив'язується на спеціальних машинах у два етапи. Матеріал м'який, з одного боку, має гладку поверхню, а з іншого – ворсистий начіс. Футер, що виготовляється зі 100% бавовни, завдяки чому тканина «дихає», чудово зберігаючи при цьому тепло. Одяг добре зберігає форму, у своїй не утворюються витяжки, затяжки, потертості.

Компанія Текстиль Контакт протягом багатьох років пропонує своїм покупцям широкий асортимент якісних тканин та швидку доставку продукції до будь-якого міста України.