З яких тканин від Текстиль-Контакту пошити костюм на новорічний ранок?

Новий рік – це особливе свято. Тільки в ці казкові дні у людей з'являється віра в диво, що життя це казка і в ній може статися все найкраще. Дорослі поважають це свято, вважають його можливістю розпочати життя наново. Але більше ніж дорослі, на Новий Рік чекають лише діти. Крім подарунків та зимової казки за вікном, Новий рік – це ще й час святкових ранків у дитячих садках та школах. Як правило, щороку свято супроводжується костюмованими вечірками, на яких кожна дитина хоче виглядати краще за інших. В інтернет-магазині Текстиль-Контакт представлений величезний вибір різного текстилю, серед них великий асортимент тканин для карнавального костюма на свято. Вибрати можна вітчизняну тканину або від найкращих виробників із країн Європи та Азії.

Які тканини для карнавального костюма найпопулярніші?

При виборі текстильного матеріалу на дитячий костюм на новий рік, рекомендовано віддавати перевагу яскравим та незвичайним тканинам. Саме вони зможуть підкреслити особливість свята, створити неповторний образ та прикувати до себе увагу оточуючих. До тканин, що найбільш використовуються, для карнавального костюма відносять:

  • Фатін;
  • Організація;
  • Штучне хутро.

Фатин – це текстильний матеріал, виготовлення якого використовуються синтетичні волокна. Через особливий метод переплетення ниток, полотно знаходить легкість, легкість і привабливість. Волокна переплітаються настільки щільно, що тканина надовго зберігає форму і схильна до деформації. Матеріал легко піддається фарбуванню, тому на ринку текстилю можна зустріти фатин будь-якого відтінку та кольору.

Фатин найчастіше використовується для пошиття спідниць для принцеси, королеви чи героїнь найпопулярніших мультфільмів. Купити якісний фатин можна в інтернет-магазині Текстиль-Контакт, вибираючи з широкого асортименту кольорів.

Органза – не менш популярний текстильний матеріал при пошитті святкового вбрання та карнавальних костюмів. Матеріал виготовляється шляхом щільного переплетення волокон шовку, віскози та поліестеру, за рахунок чого найчастіше має змішаний склад. Особлива густина органзи забезпечує збереження форми новорічного костюма на довго. Перевагою органзи є привабливий блиск на зовнішній поверхні, який приваблює погляди та вабить оточуючих. Матеріал легко піддається драпірування та обробці різними елементами декору.

Штучне хутро - це особливий текстильний матеріал, який практично незамінний при пошитті карнавальних костюмів. Матеріал виготовляється із синтетичних волокон, завдяки чому не схильний провокувати алергічні реакції та подразнення. Підходить для виготовлення нарядів у вигляді звірів, а точніше: зайців, лисиць, вовків та ведмежат. Також штучне хутро використовується для декоративної обробки карнавальних костюмів з інших матеріалів.

Які костюми будуть у тренді у 2021 році?

Всім відомо, що рік, що наступає, – це рік Бика. Тому природно бик стане переважно багатьох дітей на святі. Ніколи не втрачають актуальності костюми для дівчаток у вигляді сніжинки, а для хлопчика – у вигляді зайчика.

Де придбати тканини для карнавального костюма на Новий Рік?

Купити тканини для карнавального костюма на будь-який смак можна в інтернет-магазині Текстиль-Контакт за доступною ціною. Широкий асортимент текстилю вразить своєю різноманітністю, якістю та прийнятними цінами. Кожному покупцеві варто звернути увагу, що при купівлі текстилю обсягом більш ніж один рулон починають діяти оптові ціни.