Штучне проти натурального: яке хутро краще вибрати для пошиття жилету?

Зимові та незграбні речі часом заважають створити жіночний та елегантний образ. Тому хутряні жилети користуються великою популярністю в період міжсезоння осінь-зима.

Жилет із хутра – модний предмет жіночого гардеробу, але при цьому універсальний та максимально зручний.

Яке хутро вибрати для пошиття жилету з хутра?

Головний вибір при пошитті хутряного жилета, звичайно, залежить від особистих переваг, фінансової спроможності, індивідуального стилю. Важливим критерієм також є теплоізоляційні властивості та довговічність експлуатації хутряних виробів.

Для їх пошиття використовують два види хутра:

 • натуральний;
 • штучний.

Найрозкішнішим варіантом вважаються жилети з натурального хутра норки, куниці, песця, соболя, лисиці чорнобурки або шиншили. І, відповідно бюджетним, але не менш естетичним та якісним – штучне хутро (еко хутро).

У каталозі інтернет магазину асортимент хутра "Текстиль-Контакт" часто поповнюється цікавими новинками, в ньому можна замовити як натуральний, так і штучний аналог.

Що краще: синтетичне хутро проти натурального?

Штучне хутро з легкістю завоювало серця модниць своєю доступністю і тим, що візуально практично не відрізняється від натурального аналога. Є маса плюсів у хутряних виробах із штучного хутра:

 1. Гуманне ставлення до тварин.
 2. У них властива нотка розкоші та елегантності від натурального хутра.
 3. Якість і зовнішній вигляд хутряних виробів завдяки високому рівню виробництва практично не поступається натуральній хутряній сировині.
 4. Підходять для щоденного використання.
 5. Безперечний плюс еко хутра – це різноманітність яскравих кольорів, відтінків, незвичайна фактур та фасонів.
 6. Довговічність.
 7. Доступна ціна.
 8. Тепло.
 9. Вироби з еко хутра не примхливі у догляді, зовсім не бояться молі.

Недоліки

Виробництво синтетичного хутра забруднює своїми відходами природу.

Хутряні безрукавки зі штучних матеріалів – це глобальна тенденція світової моди нікому не завдати шкоди, а виглядати дорого та просто одночасно.

Надзвичайно важливо, за часів безконтрольного споживання природних ресурсів, дбати про довкілля. Але навіть незважаючи на це, у певних колах, натуральне хутро ще є маркером багатства та статусу.

Природно, широке використання натурального хутра має важливу перевагу перед штучним, таке як:

 1. Тепло. Натуральне хутро може зігріти в будь-яку негоду і найсильніший мороз.
 2. Терморегулюючі властивості він добре пропускає повітря і дозволяє тілу дихати.
 3. Краса. Приємні за тактильними властивостями натуральні хутряні вироби, які рясніють різноманітністю фасонів, м'які та надзвичайно естетичні.
 4. Престижність.
 5. Практичність. Виріб із натурального хутра служить своєму власнику понад 20 років.

Недоліки:

 1. Масове винищення тварин.
 2. Дорожнеча.
 3. Складний та ретельний догляд.

Щоб не диктувала нам мода, вибір все одно залишається за нами якомусь хутру віддати свою перевагу. Кожна жінка чітко знає яке хутро їй до душі для пошиття стильної безрукавки, в якій вона почуватиметься максимально елегантно та комфортно.

Де вигідно купити натуральне та штучне хутро?

Вигідно купити натуральне та штучне хутро в будь-якому обсязі максимально в інтернет магазині «Текстиль-Контакт». У каталозі представлений великий асортимент хутрових полотен за найприємнішими цінами. Придбати можна як оптом, так і в роздріб. Доставка проводиться по Києву та всім іншим містам України транспортними компаніями.