Інтернет-магазин Текстиль-Контакт: 7 років тканинних історій та тріумфів

Сьогодні, 7 грудня, святкує свій День народження найуспішніший проєкт України у своїй галузі – інтернет-магазин Текстиль-Контакт. За 7 років свого існування сайт Текстиль-Контакт перетворився на визнаного лідера у сфері тканинного бізнесу в Україні. Змінюючи підходи до продажу та надаючи клієнтам найвищий ступінь зручності, магазин став не тільки торгівельним майданчиком, але і символом стабільності під час складних періодів. Під час шатдаунів та блекаутів через COVID-19 та війну, ми не припинили свою роботу ні на день знаючи, що на нас покладена величезна відповідальність задовольнити попит медичних та військових закладів, а також пересічних споживачів, які теж не зупинилися і не опустили руки. Ми щодня  покращуємо якість своєї роботи, розширюємо асортимент та полегшуємо пошук необхідних тканин задля задоволених усмішок наших постійних клієнтів!

internet-magazin-tekstil-kontakt-7-rokiv-1.jpg (92 KB)

Люди, про нас

photo_2023-12-06_12-27-09 (3).jpg (55 KB) photo_2023-12-06_12-27-10.jpg (56 KB) photo_2023-12-06_12-27-12.jpg (49 KB)

Шлях створення інтернет-магазину

Започаткована ідея зробити вибір тканин доступним для кожного, ініціатива створення інтернет-магазину Текстиль-Контакт виявилася дієвим рішенням для багатьох українців. Завдяки простоті та зручності процесу замовлення через сайт, магазин дозволяє клієнтам у будь-якій точці України швидко та легко отримати необхідні тканини. Висококваліфіковані фахівці інтернет-магазину Текстиль-Контакт надають особливу увагу розробці зручної структури сайту. Постійне поповнення каталогу інноваційними та високоякісними тканинами дозволяє забезпечувати клієнтів новими та цікавими пропозиціями. Покращений інтерфейс дозволяє легко знаходити товари, додавати їх у віртуальний кошик та безпечно оплачувати. Таким чином, за час існування, інтернет-магазином Текстиль-Контакт скористалися більше восьми мільйонів українців. Навіть за найпростішими даними статистики, щорічно роблять замовлення на сайті понад 140 000 роздрібних покупців і 10 000 оптових клієнтів. А понад 15 000 покупців є нашими постійними клієнтами.

Інтернет-магазин Текстиль-Контакт пропонує унікальну можливість вибору не лише серед тканин відомих зарубіжних виробників, але й серед виробів, виготовлених на власних комбінатах компанії в Україні. Це дозволяє задовольняти різноманітні смаки та бюджети клієнтів, пропонуючи високоякісні вітчизняні тканини за доступними цінами.

internet-magazin-tekstil-kontakt-7-rokiv-2.jpg (48 KB)

Люди, про нас

photo_2023-12-06_12-27-11 (2).jpg (44 KB) photo_2023-12-06_12-27-13 (2).jpg (34 KB) photo_2023-12-06_12-27-13.jpg (46 KB)

І навіть у складні часи «світло» інтернет-магазину Текстиль-Контакт світило для кожного

Незважаючи на випробування до яких призвела велика війна східного агресора проти рідної країни, інтернет-магазин Текстиль-Контакт виявився надійним партнером для своїх клієнтів. Ми не зупинялися та продовжуємо працювати під хмарним небом, гулом ракет, звуками ворожих вибухів, бо наша мета незламна – полегшити життя кожного українця та дати шанс втілити в реальність кожний фантазійний текстильний проєкт. І, навіть коли російські терористи наводили удари по об'єктах інфраструктури, магазин продовжував свою роботу, використовуючи генератори енергії та забезпечуючи безперебійний сервіс під час блекаутів.

Навіть у найскладніші часи інтернет-магазин Текстиль-Контакт залишається вірним своїм цілям. Продовжуючи розширювати асортимент товарів, покращувати функціонал сайту та виробляти продукцію для волонтерів та воїнів, магазин демонструє свою відданість і прагнення бути корисним суспільству.

З нагоди сьомої річниці, вітаємо інтернет-магазин Текстиль-Контакт з успішним відзначенням важливої події у своєму розвитку. Його твердість у вирішенні викликів, готовність служити клієнтам у найскладніших обставинах та безперервне удосконалення робочих процесів свідчать про винятковий характер інтернет-магазину Текстиль-Контакт.