Група "Текстиль-Контакт" інвестує $1,4 млн у розширення потужностей текстильної фабрики в Чернігові за рахунок придбання комбінату в Польщі, який зупинив свою работу.

Торгово-виробнича група "Текстиль-Контакт" (ТК) до кінця поточного року має намір завершити угоду з купівлі зупиненого текстильного комбінату в Польщі з метою перенесення його устаткування в Україну для розширення власного виробництва тканин у Чернігові, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" власник групи Олександр Соколовський.

"Ми кілька місяців ішли до цього, керуючий партнер нашої компанії "ТК-Домашній текстиль" Володимир Марценюк провів низку переговорів, і ми купили в Польщі комбінат, який зупинився за часів COVID-19, і, крім того, не витримав конкуренції з Південно-Східною Азією через різке зростання ціни на газ. Ми плануємо до кінця року все оформити та відправити фахівців для демонтажу обладнання", - розповів Соколовський на конференції "Майбутнє українського експорту", організованій "Економічною правдою" в Києві.

Як уточнив Соколовський агентству "Інтерфакс-Україна", вартість проєкту - $1,4 млн, планується створення близько 80 нових робочих місць. Закуповуване обладнання виготовлене провідними європейськими виробниками, зокрема Mingazzini, Kusters; Lamperti; Bianco (Італія), Jegger, Kusters; Kleinwefers; Suckr-Muller (Німеччина); Stork (Нідерланди).

Повну статтю читайте за посиланням.