Щорічна участь компанії Текстиль-Контакт на міжнародній виставці Design Living Tendency

Наприкінці жовтня 2020 року стартувала міжнародна виставка тканин у Києві, де Текстиль-Контакт став її учасником. Щороку з'їжджаються фахівці з усієї України для того, щоб ознайомитися з нововведеннями в текстильній промисловості, а також з інноваціями, представленими українськими та іноземними виробниками.

Цей захід чудовий спосіб продемонструвати власні розробки, колекцію своїх тканин. А також укласти вигідні угоди з діловими партнерами для просування брендів у нашій країні, а й за кордоном.

Чому саме Design Living Tendency?

Текстильний дизайн є родзинкою у сучасному дизайнерському рішенні. Design Living Tendency по праву вважається головною виставкою домашнього текстилю в Україні. У ній презентовано понад 400 українських та європейських брендів із 9 держав. Провідні експерти легкої індустрії, дизайнери та декоратори діляться своїми знаннями у створенні стилю та простору. Також можна відвідати майстер-класи від досвідчених спеціалістів, отримати необхідну інформацію для розвитку бізнесу.

Текстиль-Контакт протягом кількох років є учасником цього заходу. Компанія представила понад 100 зразків своїх тканин різного напряму, а саме:

 • Максимальний глам (Maximum Glam) - яскрава і строката матерія поєднує в собі гламур і колірні спектри, штучне хутро, ворс, бахрому, жакардові переплетення та фантастичні принти.
 • Чистий духовний (Pure spiritual) – основою є органічна, екологічна сировина. Завдяки цьому зберігається природна фактура та природне забарвлення;
 • Активне місто (Active Urban) - гібридна основа є гладкою структурою в поєднанні з креативними графічними текстурами. В основному переважає яскраво-синя, асфальтово-сіра та оливково-жовта гамма;
 • Спадщина Люкс (Heritage Lux) - палітра перламутрових відтінків з орнаментом та незвичайним оздобленням на поверхні, занурює в далеке минуле нашої історії;
 • Багатомісне (Multi-Local) – наявність малюнка від фольклорного жанру до абстрактних геометричних візерунків;
 • Переробка-Recycling-тканини.

Тканини від Текстиль-Контакт у різноманітному асортименті для вишуканого інтер'єру, відвідувачі можуть побачити завдяки Design Living Tendency.

Що таке recycle-тканини?

Приділимо увагу незвичайній сировині, з якої створюються синтетичні нитки. Вперше recycle почали виробляти через їхню недорогу вартість. Звичайно ж, якість такого матеріалу була дуже низькою. Згодом значення такого продукту змістилося у бік екологічності.

Головне призначення – пошиття спортивної форми. На перший погляд, нічим не відрізняється від традиційного, звичного всім поліестеру.

Перероблений синтетичний поліестер створюють у незвичайний спосіб — механічне виробництво:

 • Зібрані PET пляшки готують до обробки. Їх сортують, ретельно миють, пропускають через стерилізацію, добре просушують та розподіляють по кольоровій гамі.
 • Далі пляшки в грюндері подрібнюють на дрібну крихту (чіпси).
 • Подрібнений продукт проходить через паровий котел і його висушують, таким чином видаляється вся волога.
 • Після цього йде процес плавлення і проціджування через фільтр з найтоншими отворами.
 • В кінцевому результаті виходять нитки, за допомогою якого створюється полотно.

Одяг, виготовлений з recycle-тканини, отримує спеціальний ярлик, що підтверджує походження матеріалу. Такі вироби легко прати, при цьому вони швидко сохнуть, після прання не змінюють розмір і форму.

Підприємство ТК постійно розвивається та пропонує своїм клієнтам новинки високої якості.