Джинсова тканина від Текстиль-Контакт: переваги, особливості та методи використання матеріалу

Текстиль-Контакт – це великий онлайн гіпермаркет текстилю, де кожен бажаючий може знайти ідеальний матеріал. Каталог компанії Текстиль-Контакт налічує більш ніж 30 тисяч позицій, починаючи від ексклюзивного хутра та закінчуючи якісною бавовною власного виготовлення. Придбати тканини можна оптом та в роздріб зі швидкою доставкою по Києву та іншим регіонам України.

Вже багато років компанія та магазини тканин Текстиль-Контакт є лідерами на ринку легкої промисловості України. Таку шану і звання компанія отримала завдяки постійному розвитку та поліпшенню сервісу. Крім інтернет-магазину, придбати тканини можна і офлайн у мережі магазинів «Каштан». Територіально торгові точки розташовані біля станцій метро, тому що зручна транспортна розв'язка – це важливий пріоритет для покупців. Придбати тканини допоможе досвідчений менеджер-консультант, який володіє необхідною інформацією про кожен вид тканини.

Що таке джинсова тканина?

Джинса – це текстильний матеріал, у складі якого є волокна бавовни та синтетичні нитки. Щоб джинсова тканина набула необхідної міцності та щільності, при виготовленні використовується саржевий метод переплетення ниток. Це дозволяє отримати на поверхні тканини рельєфний рисунок. Волокна чудово піддаються фарбуванню, тому на ринку тканин можна зустріти матеріал будь-якого відтінку. Традиційно найпопулярнішим і найпоширенішим залишається блакитний і темно-синій.

Основні переваги та недоліки джинсового матеріалу

Джинсова тканина має низку переваг, завдяки яким і набула популярності. Але, варто зазначити, що в перші роки існування матеріал використовувався виключно для пошиття спеціального одягу робітників. Так як має високий рівень міцності і досить зносостійкий.

Також серед позитивних якостей джинсової тканини відзначають:

  • Універсальність. Джинсова тканина щільна та міцна, тому зберігає цілісність на багато років;
  • Матеріал чудово пропускає повітря та дозволяє шкірі повноцінно дихати;
  • Джинсова тканина не схильна електризуватись, тому комфортна у використанні;
  • Має привабливий зовнішній вигляд і ніколи не втрачає популярності.

Серед недоліків джинсового матеріалу експерти виділяють:

  • Можливість усадки тканини після прання (тому перед пранням рекомендується ознайомитися з правилами догляду, що вказані на етикетці);
  • Вироби із джинси повільно сохнуть.

Джинсова тканина – це один із найбільш універсальних матеріалів. Його можна використовувати для пошиття предметів гардеробу, аксесуарів та навіть використовувати для оббивки меблів. Також джинсова тканина незамінна і для пошиття предметів дитячого гардеробу.

У магазині Текстиль-Контакт представлений широкий асортимент джинсових полотен на будь-який смак та колір. Придбати тканину можна від одного метра за доступною для всіх споживачів ціною. Доставка джинсових тканин Текстиль-Контакт, незалежно від обсягу, здійснюється в найкоротший термін.