Дитяча тканина коттон від Текстиль-Контакт: як вибрати і навіщо використовувати матеріал?

Діти – це квіти життя, а отже, для них ми звикли залишати все найкраще. Для дітей існує окреме харчування, спеціальні іграшки та навіть тканина для виготовлення одягу та пошиття постільної білизни. Саме останній пункт має важливе значення, оскільки одяг має дозволяти шкірі дихати і не провокувати алергічні реакції.

З чого краще шити одяг та комплекти постільної білизни для дітей?

Якісна постільна білизна для дорослої та дитини повинна відповідати декільком вимогам:

 • Бути гіпоалергенним та не провокувати подразнення на шкірі;
 • Надовго зберігати яскравість та насиченість кольору;
 • Легко піддаватися пранню руками або в пральній машинці;
 • Швидко сохнути та не бути схильним до деформації;
 • Бути м'яким і приємним на дотик;
 • Добре вбирати вологу;
 • Мати високий рівень повітрообміну.

Найбільш якісними видами тканини для пошиття дитячих предметів домашнього текстилю є бавовна. Бавовна – це натуральний матеріал рослинного походження, що є екологічно чистим видом текстилю. Волокна бавовни завдяки своїм позитивним властивостям застосовуються при виготовленні багатьох видів тканин.

До найпопулярніших видів дитячої тканини відносять:

 • Батист;
 • Бязь.

Батист це тонка, але досить міцна матерія. Виготовляється з гребенної пряжі, яка щільно скручується. Матеріал має порівняно невисоку ціну, тому часто використовується для пошиття дитячих комплектів постільної білизни. Матеріал максимально приємний на дотик, м'який і не викликає подразнення на чутливій дитячій шкірі. Завдяки високому рівню зносостійкості, тканина батист із волокон бавовни надовго зберігає первинний зовнішній вигляд. Придбати якісний батист можна у розділі «дитячі тканини» на сайті інтернет-магазину Текстиль-Контакт.

Бязь відноситься до тканин, для виготовлення яких використовуються волокна бавовни. Матеріал має саржовий вигляд плетіння, досить зносостійкий і не схильний до механічних пошкоджень. Тканина добре пропускає повітря та дозволяє шкірі повноцінно дихати. Також вироби з бязі, наприклад, постільна білизна, чудово вбирає вологу та швидко сохне. Це забезпечує додатковий комфорт під час сну.

Бязь буває кількох видів:

 • Гладкофарбована;
 • Набивна;
 • Вибілена.

Гладкофарбована бязь - це текстильний матеріал, який після виготовлення спеціально забарвлюється в один відтінок. Волокна бавовни добре піддаються фарбуванню, тому зберігають яскравість і насиченість навіть після багатьох прань.

Набивна бязь – це матеріал, на поверхні якого наносяться зображення та малюнки. Саме така тканина найчастіше використовується для виготовлення дитячого одягу, пелюшок та комплектів постільної білизни. Купити набивну бязь можна у магазині тканин Текстиль-Контакт.

Відбілена бязь – це найпростіший вид матеріалу. Вибілена тканина використовується для пошиття комплектів постільної білизни і рідше для виготовлення дитячого одягу.

В інтернет-магазині Текстиль-Контакт представлено широкий асортимент якісних дитячих тканин. Кожен споживач має можливість вибрати тканину на свій смак, колір та гаманець.