День Рушника! Текстиль-Контакт радить найкращі тканини для виготовлення

25 травня в Україні відзначають неофіційне свято – день Рушника! У нашій державі цей предмет має сакральне значення, а також стосується одного з головних атрибутів українського народу. З давніх-давен саме рушник використовується для прикраси будинків, ставиться біля ікон і вішається на портрети. Також рушники незамінні на сватаннях, весіллях, не обійтися без нього та на хрестинах. Сьогодні рушники використовуються і в повсякденному житті кожного українця, а також виготовляються з різних матеріалів. Купити якісні рушники, рушники та матеріал для їхнього пошиття можна в інтернет-магазині тканин Текстиль-Контакт.

Що за магазин тканин Текстиль-Контакт?

Текстиль-Контакт – це компанія, яка займається оптовими закупівлями та продажами тканин, самостійним виготовленням предметів домашнього текстилю. Завдяки постійному розвитку та наполегливій праці компанія заслужила звання лідера ринку легкої промисловості України. Каталог компанії налічує понад 30 тисяч позицій текстилю, за рахунок чого кожен покупець має можливість вибрати тканину на свій смак.

Придбати якісну тканину можна у мережі оптово-роздрібних магазинів «Каштан» або оформивши замовлення на сайті. Досвідчені менеджери допоможуть обрати необхідний текстиль та оформити доставку до будь-якого регіону України.

З якої тканини краще вибрати рушник?

Для того, щоб правильно вибрати тканину для виготовлення рушника, необхідно ознайомитись з основними вимогами до виробу. Насамперед тканина повинна добре поглинати вологу і швидко сохнути. Другою важливою вимогою є легкість у догляді та зовнішня привабливість. Також тканина повинна бути не схильною до деформації та втрати первісного вигляду.

Популярні тканини для рушників:

  • Бавовна;
  • Вафельна тканина;
  • Льон;
  • Махра.

Бавовна - це натуральний матеріал рослинного походження, який часто застосовується для виготовлення предметів домашнього текстилю. Волокна бавовни не схильні провокувати алергічні реакції та подразнення на шкірі. Бавовна чудово піддається фарбуванню і тому можна зустріти матеріал будь-якого відтінку.

Вироби з бавовни цінуються тим, що зовсім не вимогливі у догляді. Тканина не схильна до усадки після прання та чудово стирається в машинці. Рушники з бавовни можна використовувати після купання, для очищення посуду та кухонних поверхонь.

Вафельна тканина – це текстильний матеріал, до складу якого входять волокна бавовни та невеликий відсоток синтетичних ниток. За рахунок комбінації матеріалів, тканина набуває високого рівня зносостійкості і надовго зберігає цілісність. Незвичайна ребриста поверхня вафельної тканини дозволяє добре поглинати вологу та зберігає пористість надовго.

Найчастіше вафельні рушники використовуються для протирання посуду та очищення рук у кухонних приміщеннях. Купити якісну вафельну тканину можна в інтернет-магазині Текстиль-Контакт за доступною ціною.

Льон – це натуральний текстильний матеріал рослинного походження. Тканина не схильна провокувати алергічні реакції та подразнення шкіри у дітей та дорослих. Матеріал максимально приємний на дотик, а також рушники з льону мають привабливий вигляд. Волокна чудово поглинають вологу, швидко сохнуть і надовго зберігають цілісність.

Особливо часто для виготовлення рушників застосовується махра. Цей матеріал виготовляється з бавовняних волокон з додаванням синтетичних волокон. При виготовленні використовується спеціальний метод переплетення волокон, завдяки чому на поверхні утворюється дрібний петельний ворс. Завдяки ворсу, рушники приємні на дотик і не провокують алергічні реакції. Найчастіше махрові рушники застосовуються у ванній кімнаті. Купити якісну махру на рушники у Текстиль-Контакт можна з доставкою по Києву та іншим регіонам України.