День народження Текстиль-Контакт: перших 25 років!

Компанія Текстиль-Контакт відсвяткувала свій 25 день народження. Сьогодні Текстиль-Контакт – це високопрофесійний холдинг, що стабільно розвивається у багатьох напрямках.

Діяльність компанії почалася далекого 1995 року з невеликої майстерні з пошиття блуз і за чверть століття досягла значних успіхів.

За свої перші 25 років роботи фірма Текстиль-Контакт зробила свій вагомий внесок у розвиток української легкої промисловості.

Лідируючі позиції

Текстиль-Контакт – компанія, яка займає провідні позиції на українському ринку легкої промисловості. За 25 років плідної діяльності Текстиль-Контакт перетворився на багатопрофільний холдинг, який займається імпортом, збутом та самостійним виготовленням текстильних матеріалів.

До групи компаній Текстиль-Контакт входить низка профільних підприємств на території України, які функціонують у багатьох сферах легкої промисловості.

Серед основних видів діяльності компанії: - імпорт тканин відомих світових виробників; оптовий та роздрібний продаж тканин; виготовлення та реалізація тканин спеціального призначення; виробництво та продаж модного сучасного одягу; виготовлення та продаж домашнього текстилю, спецодягу, засобів індивідуального захисту; виготовлення та продаж ниток; продаж швейної фурнітури.

Всі ці 25 років Текстиль-Контакт робить все, щоб завоювати довіру клієнтів.

Переваги компанії

Безперечними перевагами компанії Текстиль-Контакт безумовно є: професіоналізм команди, широкий асортимент, розгалужена мережа представництв територією України, гнучка цінова політика, якісність продукції та послуг.

Постійними клієнтами компанії є великі виробничі підприємства, міністерства та відомства, відомі дизайнери, рекламні агенції, виробники одягу, спецодягу, меблів, домашнього текстилю, різні ательє, звичайні покупці.

Відкриття нових філій

Постійний розвиток та прагнення до досягнення високих цілей, призводить до відкриття Текстиль-Контакт все нових філій та підприємств. Холдинг Текстиль-Контакт має 7 філій в Україні та 3 швейні фабрики: ТК-Стиль, ТК-Коростень, ТК-Лубни.

Текстиль-Контакт заснував мережу гіпермаркетів тканин «Каштан», яка має у Києві вже 4 магазини, та відкрив найбільший у Східній Європі інтернет-магазин тканин. Тканини в Текстиль-Контакт представлені в широкому асортименті: це понад 30 000 найменувань із 25 країн світу. Слід зазначити, що у 2018 році Текстиль-Контакт був визнаний вибором споживачів та переміг у конкурсі «E-AWARDS 2018».

Компанія регулярно бере участь у різних конференціях та виставках, де представляє свою продукцію. Експозиції Текстиль-Контакт заслуговують на безліч позитивних відгуків від рядових клієнтів, а також високі оцінки професійних дизайнерів.

Державні закупівлі

Текстиль-Контакт регулярно бере участь у державних закупівлях. Серед постійних замовників «Українські залізниці» та морські порти України, Міністерство оборони, прикордонна служба та численні регіональні організації у сфері оборони, промисловості, охорони правопорядку, охорони здоров'я та культури.

Компанія Текстиль-Контакт ставала лідером у номінації «Учасник, який робить найбільший внесок у розвиток системи ProZorro», а також отримала премію Zakúpki. Кращі у категорії «Експертний вибір».

У традиційному фірмовому рейтингу «Влада Грошей» група компаній Текстиль-Контакт увійшла до ТОП-20 найкращих роботодавців України.

Особистий штат та постійні клієнти

Команда компанії сьогодні налічує 817 осіб і вони є головним надбанням, оскільки щодня виробляють конкурентоспроможні товари, активно працюють у відділах продажу та логістики, роблять все, щоб кожен покупець отримав відмінний товар та знову повернувся за покупкою. Кількість постійних клієнтів компанії налічує понад 100 000 осіб.

Сьогодні компанія Текстиль-Контакт не лише модернізує технологічні процеси та розширює виробництво, а й створює нові традиції.