День легкої промисловості: як відсвяткували співробітники Текстиль-Контакту?

Кожна професія потрібна та кожна професія важлива! Таку фразу, напевно, кожна дитина знає із найменшого віку. І це справді так! Не буває праці ганебного, непотрібного та безглуздого. Кожна робота високо цінується споживачами, покупцями, користувачами і просто кожною людиною. Тому в Україні вже багато років існує традиція відзначати у певні дні професійні свята. Професійне свято – це день, коли особливо згадують важливість та необхідність тієї чи іншої професії. Сьогодні йтиметься про День легкої промисловості, який прийнято відзначати щороку у другу неділю червня. У 2021 році свято випало на 13 червня, неділю, вихідний та теплий день. Компанія Текстиль-Контакт як ніхто тісно пов'язана з цією урочистістю, тому що вже понад 25 років працює на благо вітчизняної легкої промисловості.

Що таке легка промисловість?

Легка промисловість – це низка галузей промисловості, що спеціалізуються на переробці, і навіть виробництві виробів масового споживання. Компанії та підприємства переробляють сировину, виготовляючи текстиль для подальшого використання. При цьому фабрики та комбінати шиють із полотен предмети гардеробу, меблеву продукцію, вироби виробничо-технічного призначення. Без текстилю обійтися неможливо, крім одягу та побутового текстилю, матеріали також необхідні і в авіації, мореплавстві, військовій сфері та галузі охорони здоров'я.

Компанія Текстиль-Контакт була зареєстрована далекого 1995 року молодим українським підприємцем Олександром Соколовським. Час був складний, у всіх сферах життєдіяльності панував майже тотальний дефіцит. Компанія бізнесмена перша, хто змогла відкрити покупцям важку завісу та отримати доступ до якісних іноземних тканин. Перша привезена партія текстилю з Узбекистану розлетілася в мить серед великих фабрик, дизайнерських будинків, а також маленьких ательє. Настільки всім сподобалася якість матеріалів та доступна ціна, що покупці відразу ж уклали договори з Текстиль-Контактом на постачання нових тканин. Таким чином, абсолютно нова для пострадянської України схема стала виграшною та принесла компанії Текстиль-Контакт нову та більш ніж вдалу сферу діяльності. З того часу і по сьогодні, холдинг ТК-Груп є першим і найбільшим гравцем на ринку легкої промисловості України, займаючись оптовими поставками текстилю, а також самостійним виготовленням тканин та готових виробів. Тож хто як не співробітники компанії мають голосно та з розмахом відзначати це свято?

Як відзначили День легкої промисловості у компанії

Текстиль-Контакт?

Як і будь-яке інше свято, керівник інтернет-магазину тканин Олександр Соколовський із партнерами намагаються відзначити великим заходом. На свято завжди запрошуються не лише колеги, а й їхні близькі родичі та члени родини. Згуртована команда завжди весело проводить час на природі, граючи у різні ігри та проводячи веселі змагання.

2021 року, співробітники та їхні сім'ї весело відпочили на одній із баз під Києвом. Кількість запрошених гостей перевищила 500 осіб, що особливо порадувало керівника та партнерів. Було багато ігор, сімейних чемпіонатів, а потім нагородження переможців кубками та медалями. Тепла та душевна атмосфера на будь-якому святі – це основна ідея співробітників Текстиль-Контакт, яка впливає на згуртованість колег та дарує гарний настрій надовго.