Що пошити з розкішного жаккарда: рекомендації дизайнерів від Текстиль-Контакт

Компанія Текстиль-Контакт є лідером на ринку легкої промисловості України. Саме цьому підприємству вдалося переступити через безліч проблем, не зупиниться, а навпаки, розвиватись далі. Постійний рух уперед дозволив компанії знайти заслужене визнання та любов клієнтів.

Трохи про компанію

Текстиль-Контакт вже понад 25 років є лідером продажу на всеукраїнському ринку тканин. Асортимент компанії представлений широкою різноманітністю тканин, що регулярно поповнюється новинками, модними тканинами, ексклюзивною фурнітурою.

Більше 30000 видів якісних та модних тканин на будь-який смак пропонує Текстиль-Контакт. Кожен покупець може легко вибрати потрібний варіант.

Сьогодні компанія займається відразу кількома напрямками:

  • Виготовлення тканин на власних комбінатах;
  • Пошиття та продаж виробів сфери домашнього текстилю;
  • Пошиття та продаж елементів одягу спеціального призначення.

Варто відзначити, що особлива увага клієнтів до компанії викликана завдяки широкому асортименту. Каталог Текстиль-Контакт налічує більш ніж 30 тисяч позицій, серед яких тканини на будь-який смак та ціну. Кожен споживач має можливість визначитися самостійно та вибрати найкращий варіант.

Що таке жаккард та як використовувати цю тканину?

Як би дивно не звучало, але жаккард – це не сама тканина, а лише спосіб її виготовлення. А вже в такий спосіб переплетена може бути будь-яка тканина (натуральна або синтетична).

Особливість переплетення «жаккард» полягає в тому, що при виготовленні тканини за допомогою спеціальних верстатів на поверхні тканини утворюється рельєфний малюнок. Як правило, найчастіше це рослинний принт або приваблива абстракція. Для додаткового прикраси тканини може бути використана срібляста нитка. Такий матеріал чудово підходить для прикраси домашнього декору та інтер'єру. Текстильний матеріал вдало переливається на сонячному освітленні, тому часто використовується при виготовленні штор та завіс для віконного отвору. Купити тканину Текстиль-Контакт за доступною ціною.

Як і де можна використовувати тканину жаккарду?

Як уже було зазначено вище, тканина в стилі плетіння «жаккард» може бути виготовлена з натуральних та синтетичних волокон. Саме суміш волокон забезпечує високу якість та привабливий зовнішній вигляд.

Також до переваг жаккарда відносять:

  • Міцність та щільність;
  • Довговічність та зносостійкість;
  • Привабливість та розкішний зовнішній вигляд.

При такій кількості переваг текстиль досить часто використовується для оббивки меблів і пошиття декоративних наволочок на дивани. Матеріал чудово піддається обробці та не схильний до деформації при обробці. За наволочками і покривалами з жаккарда не важко доглядати. Купити якісний жаккард можна у магазині тканин текстиль-контакт за вигідною ціною оптом чи в роздріб.