Що краще вибрати для пальта: твід чи кашемір?

Тканини для пальто – це низка текстильних матеріалів, які за експлуатаційними характеристиками підходять для виготовлення предметів цього виду верхнього гардеробу. Матеріали відрізняються складом волокон, методом переплетення ниток, фактурою, забарвленням, видами обробки.

Список тканин для пальта в останні роки значно розширився. Текстильна промисловість випускає безліч тканин, які відрізняються:

  • видом переплетення: саржовим, атласним, полотняним та комбінованим;
  • забарвленням — гладкофарбовані (однотонні), меланжеві та строкаті;
  • структурою – одне та дволицьова.

Тканини для пошиття пальта можуть бути натуральними, синтетичними чи сумішевими. Слід зазначити, що наявність синтетичних ниток значно покращує експлуатаційні характеристики, забезпечує пружність та еластичність тканини.

Крім того, до тканин для пальта висуваються особливі вимоги щодо зносостійкості, пружності, опору до усадки та розтягування.

Придбати тканину для пошиття пальто оптом та в роздріб можна в інтернет-магазині Текстиль-Контакт за доступною ціною.

Каталог компанії Текстиль-контакт представлений широким асортиментом тканин на будь-який смак від найкращих виробників із країн Європи та Азії. Придбати тканини можна оптом і в роздріб, а при покупці тканини для пошиття пальто від одного метра, для покупця стають доступними оптові ціни зі суттєвою знижкою.

Властивості, яким відповідають тканини для пальто, представлені в Текстиль-Контакт, є:

  • довговічність та зносостійкість, адже від цих якостей безпосередньо залежить практичність виробу;
  • міцність та щільність;
  • теплоізоляційні властивості. Пальто - це предмет верхнього гардеробу, а тому має захищати тіло від поривів вітру та негоди. Якісний матеріал для пальта повинен мати високий рівень теплопровідності, підлаштовуватися під температуру тіла та підтримувати її;
  • комфорт у використанні. При дотику до тіла матеріал повинен викликати приємні відчуття. Якщо тканина для пальта містить у складі невелику кількість синтетики, це забезпечує еластичність і пружність виробу, завдяки чому пальто не сковує рухів;
  • стійкість кольору дозволяє пальто зберігати яскравість та насиченість надовго;
  • простота у догляді.

До найбільш популярних вовняних тканин для пальта відносять твід та кашемір.

Твід – вовняна тканина, одержувана шляхом саржового або полотняного переплетення, внаслідок чого виходить пальтова тканина із щільною фактурною текстурою. Справжній твід виготовляється вручну із вовни шотландських овець і є дуже дорогою тканиною. Тому для пальто часто використовується сумішова тканина, до якої входять вовна, акрил і віскоза. Сумішний твід також має ряд переваг: теплозберігання, комфортність, зносостійкість і довговічність. Пальто з Твід буде зносостійким, досить міцним і комфортним. Крім того, твід є найміцнішим видом вовни.

Найбільш якісним та теплим матеріалом є кашемір. Кашемірова тканина м'яка і легка, що має гіпоалергенні властивості, а також має достатню зносостійкість.

Незважаючи на те, що кашемір – це тонка тканина, вона дуже тепла і може використовуватися навіть при пошитті зимового верхнього одягу.

Виготовляється кашемір саржовим переплетенням із дуже тонких ниток. Ціна на кашемір може бути дуже різна, виходячи з кількості доданих до неї складових. Натуральний кашемір із вовни гірських кіз відноситься до дорогих тканин. Тому частіше застосовується змішаний склад, що є вовною кашемірових кіз і штучні волокна. Недоліком кашеміру є схильність до затирання та скочування. Текстиль-Контакт пальтова тканина представлена в широкому асортименті.

Тут можна придбати якісні тканини для виготовлення жіночих, чоловічих та дитячих пальт. Зокрема можна купити тканини твід та кашемір для якісного пальта. Кашемірова тканина м'яка та легка. Крім того, має такі властивості, як: довговічність, хороша теплоізоляція, зносостійкість. А пальто з твіду, що пропонує компанія Текстиль-Контакт, буде зносостійким, міцним і комфортним.

Ціна на матеріали в мережі магазинів компанії відрізняється доступністю, а багатий асортимент дозволяє завжди підібрати потрібний варіант. Інтернет-магазин Текстиль-контакт дозволяє здійснювати вибір тканин за кольором, за фактурою, за дизайном, за ціною.

При цьому онлайн-каталог пропонує справжній достаток матеріалів. Продаж здійснюється як оптом, так і в роздріб, а також у будь-який час. Вся представлена на сайті продукція завжди є у наявності на складі. Перше, що привертає увагу – це зручність сайту текстиль-контакт.

Щоб купити в інтернет-магазин Текстиль-контакт твід або кашемір, достатньо зареєструватися на сайті, переглянути каталог і вибрати позицію, що цікавить. Потім натиснути на товар, переглянути всі характеристики тканини, фото, відгуки, ціну за метр, опис та коментарі. Ціни можна подивитися в описі товару або уточнити у співробітника сайту, зателефонувавши до нього.

Біля кожного товару вказані не лише ціни, а й склад тканини, дизайн, кольори. Оформивши замовлення, менеджер зв'язується із клієнтом для уточнення деталей.

Від оформлення замовлення через сайт до доставки товару проходить мало часу. Доставка в будь-яку точку України здійснюється наступного дня, адже інтернет-магазин Текстиль-контакт працює з усіма відомими службами доставки та кур'єрськими службами. Отримати товар можна самовивозом.